Wydarzenia

Salon w Poznaniu przez kilka ostatnich tygodni był w trakcie remontu. Wszystkie prace budowlane i wykończeniowe zostały już zakończone, więc zapraszamy Was do zobaczenia ich rezultatu. 

Przychodząc na warsztaty Homerecording dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne do uruchomienia swojego domowego studia nagraniowego.

22 października David Ellefson, basista zespołu Megadeth odwiedził Salon Riff Megastore wraz ze swoją kliniką basową: David Ellefson Basstory. Zobacz naszą relację z tego wydarzenia!

Już wkrótce, w dniach 25-27 października dokonamy Nowej Odsłony Salonu Riff w Olsztynie. Świetne warsztaty, konkursy, mnóstwo wiedzy i przyjaznej atmosfery. Wejdź i dowiedz się więcej!

Jedyna w Polsce i jedna z siedmiu w Europie, klinika basowa z legendarnym basistą grupy Megadeth - Davidem Ellefsonem już 22 października w Riff Megastore, w Warszawie przy ul. Bokserskiej 62A!

 13 października,w Salonie Muzycznym Riff przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie, odbyły się Warsztaty Gitarowe zatytułowane "Teoria a praktyka", które poprowadził Jacek Kieller z warszawskiej szkoły Rock Discipline. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z tego wydarzenia!