Wydarzenia

Fryderyk Chopin to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów. Choć miał francuskie korzenie, całe życie uważał się za Polaka. Jego dzieła zaliczane są do kanonu najważniejszych utworów klasycznych w historii światowej muzyki poważnej. By uczcić jego twórczość, już od 1927 roku organizowany jest Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina. W tym roku odbył się w dniach 2-23 października, a nasz RIFF PIANOSALON stał się ważnym elementem tego prestiżowego przedsięwzięcia.

Gra na instrumencie to przede wszystkim przyjemność. Możliwość zagrania ulubionych utworów lub samodzielnego komponowania pobudza wyobraźnię i pozwala na prawdziwą zabawę dźwiękiem. A gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym? Taka szansa nie trafia się zbyt często, więc warto ją wykorzystać przy najbliższej okazji, która pojawi się już 19 czerwca podczas Thanks Jimi Festival we Wrocławiu.

Zagrać 'Hey Joe' na be Joe? Brzmi idealnie! Mamy 10 gitar do rozdania. Sprawdź szczegóły >>

Na chwilę przed startem sezonu koncertowego, Panowie Marszałkowski i Żurek wyruszą w warsztatową Trasę Perkusyjną. Odwiedzą jedne z największych miast Polski i będą dzielić się tym, czego sami nauczyli się przez lata. 

Co roku na rynku we Wrocławiu ma miejsce niezwykłe wydarzenie, kiedy spotykamy się, aby zagrać wspólnie. Tym razem będzie to wyglądało nieco inaczej niż zazwyczaj. 

30 listopada w warszawskim Salonie Riff Megastore będą miały miejsce 3 wyjątkowe wydarzenia. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wstęp darmowy! 

Już 29 listopada spotykamy się w Salonie w Bydgoszczy, aby zwiększyć swoje umiejętności na gitarze elektrycznej. Mariusz Lemański obiecał podzielić się z Wami swoimi najcenniejszymi radami.

Pierwsza część warsztatów, które organizowaliśmy cieszyła się na tyle dużą popularnością, że zdecydowaliśmy się ponownie wejść we współpracę z Audiostacją i dostarczyć Wam drugą część wiedzy potrzebnej do stworzenia swojego domowego studia nagraniowego.

Salon w Poznaniu przez kilka ostatnich tygodni był w trakcie remontu. Wszystkie prace budowlane i wykończeniowe zostały już zakończone, więc zapraszamy Was do zobaczenia ich rezultatu. 

Przychodząc na warsztaty Homerecording dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne do uruchomienia swojego domowego studia nagraniowego.