×

Instrumenty Myśliwskie

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Tradycyjne instrumenty myśliwskie powstawały z muszli, kości i rogów zwierzęcych, czyli surowców pozyskiwanych bezpośrednio z natury. Współcześnie do ich produkcji używa się także metalu, drewna, różnych rodzajów tkanin i materiałów syntetycznych. Cechą wspólną są charakterystyczne dźwięki układające się w tzw. sygnały myśliwskie. W sklepie riff.net.pl znajdziesz kilka rodzajów tego typu instrumentów.

Tradycyjne rogi myśliwskie

Podstawowe, najbardziej prymitywne instrumenty myśliwskie powstawały z łatwo dostępnych materiałów odzwierzęcych, przede wszystkim z rogów bawolich i baranich. Współcześnie są to instrumenty wyposażone w metalowe ustniki, dysponujące szerszą skalą dźwięków, używane nie tylko przez myśliwych, ale także profesjonalnych muzyków, co jest niezbędne dla odegrania wielu utworów stworzonych w okresie późnego renesansu i baroku. Jeśli interesuje Cię profesjonalny róg myśliwski, możesz sięgnąć m.in. po dostępne w naszym sklepie, oryginalne instrumenty dęte marki Roy Benson. To wysokiej klasy sprzęt muzyczny wyróżniający się doskonałą jakością wykonania i pięknym, precyzyjnym wykończeniem.

Instrumenty myśliwskie do nauki gry i na polowania

Jeśli szukasz tradycyjnych instrumentów do nauki sygnałów myśliwskich, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na rogi myśliwskie. Znajdziesz w tym miejscu współczesne wersje rogów, lekkie i poręczne, o czystym brzmieniu, wykonane z materiałów odpornych na korozję, a zatem nadające się do użycia w terenie, również podczas polowań. Prezentowane instrumenty myśliwskie są także dobrym wyborem dla osób bardziej doświadczonych, poszukujących nowych brzmień, instrumentów w określonym kształcie, rozmiarze i stylu wykonania.

Dla myśliwych i muzyków zafascynowanych brzmieniem tradycyjnych instrumentów dętych przygotowaliśmy wysokiej klasy rogi myśliwskie. To zmodyfikowane wersje klasycznych rogów, wyposażone w metalowe ustniki, z atrakcyjnymi owijakami wykonanymi z lekkich materiałów syntetycznych. Sprawdź, jakie instrumenty myśliwskie możesz zamówić u nas od ręki. Zapraszamy na zakupy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja