×

Stołki perkusyjne

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-20 z 21 pozycji

Użytkownikom zestawów perkusyjnych polecamy porządnie wykonane, charakteryzujące się atrakcyjny wyglądem i dużą ergonomią, profesjonalne stołki perkusyjne. To niezwykle ważny element perkusyjnego hardware, mający bezpośrednie przełożenie na komfort gry, a w długiej perspektywie czasu, na zdrowie perkusisty. Dlatego warto sięgać po sprzęt wysokiej jakości, o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji, z opcją regulacji wysokości siedziska wykonanego z odpornego na uszkodzenia materiału.

Stołki perkusyjne z okrągłym i profilowanym siedziskiem

Najpopularniejszą wersją stołków perkusyjnych są modele wyposażone w okrągłe siedzisko wykonane z materiału charakteryzującego się dużą odpornością na wycieranie. Takie stołki perkusyjne w standardzie wyposażone są w metalowy stelaż o konstrukcji trójnoga i funkcję regulacji wysokości ustawienia siedziska.

W ofercie sklepu Riff.net.pl znajdziesz również oryginalne stołki perkusyjne Mapex z siedziskiem profilowanym, bardziej ergonomiczne, z lekko podniesionymi krawędziami i wycięciem na nogi, ułatwiające utrzymanie równowagi i zapewniające dodatkowe podparcie, co zwiększa komfort siedzenia. Specjalną wersją takich stołków są modele z oparciem pod plecy, w szczególności polecane osobom mającym problemy z kręgosłupem.

Regulowane stołki perkusyjne na trzech i czterech nogach

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy dwa popularne warianty stołków dla perkusistów. Są to modele na trójnogu oraz na czterech nogach. W tym drugim wariancie oferujemy stołki perkusyjne z regulacją wysokości i pozbawione regulacji, przypominające tradycyjne taborety. Wśród prezentowanych modeli stołków znajdziesz ich wersje z regulacją stopniową i płynną, również wyposażone w siłowniki gazowe.

Współczesne perkusje składają się z wielu elementów. Ich częścią składową jest tzw. hardware, czyli różnego rodzaju akcesoria wykorzystywane podczas gry na instrumentach perkusyjnych. Jednym z najważniejszych elementów hardware są właśnie profesjonalne stołki perkusyjne. Przyjrzyj się dostępnym modelom stołków i zamów jeden z nich!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja