×

Struny do Gitary Basowej

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 100 produktów.

Pokazano 1-20 z 100 pozycji

Niezależnie do preferowanego stylu gry, w ofercie naszego sklepu znajdziesz dopasowane do swoich potrzeb, markowe struny do gitary basowej. To najwyższej jakości akcesoria produkowane ze stali nierdzewnej, stali niklowanej lub z czystego niklu, co przekłada się na różnice w brzmieniu i zastosowaniach. Na brzmienie strun do basu wpływa również rodzaj użytej do ich zabezpieczenia owijki.

Rodzaje strun do gitar basowych

W zależności od potrzeb klienci naszego sklepu mogą wybierać spośród strun w różnych rozmiarach i poziomach twardości. Zasadniczo można wyróżnić struny do gitary basowej light, regular, medium i heavy. Im twardsza struna, tym potężniejsze brzmienie, ale i większy poziom trudności gry. Struny miękkie łatwiej dociska się do progów, przez co gra jest wygodniejsza. Dobre struny do gitary basowej to takie, które są dopasowane do poziomu doświadczenia i muzycznych umiejętności gitarzysty. Osoby początkujące powinny sięgać po struny miękkie lub uniwersalne. Co warte podkreślenia, liczy się nie tylko twardość strun, ale także ich rozmiar. Struny muszą być dostosowane do rozmiaru gitary. W sprzedaży dostępne są struny short, medium, long i super long. Długość strun jest odpowiedzią na menzurę, jaką charakteryzują się poszczególne gitary basowe. Długość menzury to długość aktywnej struny mierzona od siodełka do mostka gitary.

Najlepsze struny do gitary basowej

Do dyspozycji klientów sklepu Riff.net.pl przygotowaliśmy wiele rodzajów strun o różnej długości i twardości (grubości), z rdzeniem stalowym o przekroju okrągłym i heksagonalnym, wykonanych ze stali nierdzewnej i niklowanej oraz z czystego niklu. To oryginalne struny do gitary basowej takich renomowanych marek jak Elixir Strings, Warwick, DR Strings i wielu innych.

Postaw na sprzęt najwyższej jakości. Zamów nowe, markowe struny do gitary basowej w pożądanym rozmiarze i poziomie twardości, wykonane z materiału, który pozwoli uzyskać brzmienie dopasowane do stylu granej przez Ciebie muzyki. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po struny z czystego niklu, ze stali niklowanej lub nierdzewnej. Polecamy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja