×

Kolumny

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-20 z 49 pozycji

Zadbaj o dobrą jakość odtwarzanego dźwięku, inwestując w profesjonalne kolumny głośnikowe i dedykowane im akcesoria. To sprzęt dla melomanów, artystów i osób odpowiedzialnych za nagłośnienie różnego rodzaju imprez - dyskotek, koncertów, festynów, wydarzeń sportowych i wielu innych. W ofercie riff.net.pl czekają na Ciebie kolumny aktywne i pasywne o zróżnicowanej mocy oraz funkcjach. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów sprzęt o interesujących Cię parametrach, dopasowany do swoich potrzeb.

Aktywne i pasywne kolumny głośnikowe

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy dwa typy kolumn głośnikowych. Są to urządzenia tradycyjne, które wymagają podłączenia do zewnętrznego wzmacniacza oraz bardziej kompaktowe kolumny głośnikowe aktywne, które w standardzie wyposażone są w zintegrowany wzmacniacz. Urządzenia pasywne są bardziej uniwersalne, dają bowiem możliwość ingerencji w poszczególne elementy systemu nagłośnieniowego i ich swobodnej zmiany. Zintegrowana kolumna głośnikowa jest sprzętem wygodniejszym w użyciu. Po takie urządzenia chętniej sięgają osoby o mniejszym doświadczeniu, które potrzebują prostego rozwiązania z gwarancją dobrej jakości dźwięku.

Oryginalne nagłośnienie znanych marek

Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy pochodzący od renomowanych producentów. W sklepie czekają na Ciebie m.in. amerykańskie kolumny głośnikowe Alto Professional i Bose oraz angielskie HH Electronics. Budowa kolumn głośnikowych znanych marek bazuje na wykorzystaniu dobrej jakości materiałów, wysokiej klasy podzespołów i innowacyjnych rozwiązań technicznych. Dzięki temu jest to sprzęt oferujący najwyższą jakość dźwięku, jakiej oczekują prawdziwi profesjonaliści.

Zamów nowoczesne kolumny głośnikowe typu aktywnego lub tradycyjne kolumny pasywne wybranej marki, o pożądanej specyfikacji technicznej i wykorzystaj je do nagłośnienia imprezy, stworzenia prywatnego lub profesjonalnego studia nagrań. Zamawiając w naszym sklepie, możesz liczyć na korzystne ceny i szybką realizację zamówień. Zapraszamy na zakupy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja