×

Mikrofony Bezprzewodowe

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-20 z 29 pozycji

Mikrofon bezprzewodowy - jaki wybrać?

Szukasz idealnych mikrofonów na scenę? Organizujesz plenerowe imprezy lub nagrania sondy ulicznej? Wybierz mikrofony bezprzewodowe dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zestaw mikrofonów bezprzewodowych jest najlepszą propozycją, która czeka na Ciebie w tej części sklepu Riff.net.pl.

Bezprzewodowe mikrofony wysokiej jakości

Prowadzisz wywiady lub przygotowujesz narzędzia do konferencji? W takim razie kostka na mikrofon to obowiązkowy gadżet, który powinien znaleźć się w Twoim wyposażeniu. Przydatny może okazać się także mini mikrofon bezprzewodowy, który po prostu zostanie przypięty do koszulki, kurtki, bluzy lub t-shirtu. Mikrofony krawatowe maksymalizują komfort rozmowy poprzez uwolnienie rąk rozmówcy, pozwalając tym samym na gestykulację. Korzystanie z takiego mikrofonu to najlepsza wygoda, jaką możesz zagwarantować sobie na scenie – bez zwracania uwagi na plątające się kable.

Mikrofony bezprzewodowe dla dzieci

To nie wszystko, co mamy do zaprezentowania. Posiadamy m.in. mikrofon dla 4 latki, który może być wspaniałym pomysłem na wejście do świata muzyki w młodym wieku. Dzieci uwielbiają śpiewać, co z czasem może okazać się ich pasją na całe życie. Zadbaj o to, by maluchy już od początku swojej wokalnej kariery wykorzystywały najlepsze narzędzia. Z pewnością przełoży się to na ich zadowolenie i zabawę, która prawdopodobnie zaowocuje w przyszłości.

Mikrofony bezprzewodowe najlepszych marek: Shure, AKG, Novox

Nie czekaj i sprawdź już dziś, co mamy do zaoferowania. Gwarantujemy satysfakcję z inwestycji i niezawodność. Dysponujemy sprawdzonymi markami i cenionymi konstrukcjami. Możemy zaliczyć do nich mikrofon Yamaha, czy chociażby Shure, Behringer, AKG i wiele innych marek. Zaspokoiliśmy potrzeby tysięcy klientów, więc spełnimy również Twoje oczekiwania.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja