Gitary Dla Leworęcznych

filtruj

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-20 z 39 pozycji
Aktywne filtry

Wychodząc naprzeciw szczególnym potrzebom leworęcznych gitarzystów, do oferty sklepu Riff.net.pl wprowadziliśmy fabrycznie przystosowane do gry lewą ręką, markowe gitary elektryczne dla leworęcznych. W odróżnieniu od popularnych przeróbek tego typu instrumenty gwarantują większy komfort gry i dzięki temu pozwalają szybciej się rozwijać. To dobry wybór dla początkujących i bardziej doświadczonych, leworęcznych gitarzystów, którzy dotychczas używali gitar standardowych.

Profesjonalne gitary dla leworęcznych

Jeśli nie chcesz przekładać strun i dokonywać innych modyfikacji w standardowej wersji gitary elektrycznej, najlepszą alternatywą dla osoby leworęcznej jest nauka gry prawą ręką lub zakup nowej gitary dla leworęcznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno standardowe gitary elektryczne dostępne w bogatym wyborze modeli znanych marek, jak i fabrycznie nowe gitary elektryczne leworęczne, w których cały korpus i osprzęt zostały obrócone w ten sposób, by zagwarantować najwyższy komfort obsługi osobie leworęcznej. Nowe, leworęczne gitary elektryczne mają odpowiednio przestawiony mostek, siodełko, gryf i struny. W innym miejscu zlokalizowane są również przetworniki, dzięki czemu wygoda gry na takiej gitarze jest dużo większa.

Markowe gitary elektryczne dla leworęcznych muzyków

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym gitarzystą, czy masz już doświadczenie w grze na elektrycznej gitarze standardowej, jeśli jesteś osobą leworęczną, specjalnie przystosowane do Twoich potrzeb, oryginalne gitary leworęczne elektryczne znanych marek otworzą przed Tobą wiele nowych możliwości, w znaczący sposób podnosząc komfort gry i tym samym ją ułatwiając. W ofercie naszego sklepu znajdziesz nowe gitary elektryczne dla leworęcznych artystów od takich producentów jak Fender, Ibanez czy Vintage. To doskonałej jakości instrumenty wyróżniające się niezwykłą szczegółowością wykonania.

Sprawdź, jakie gitary dla leworęcznych mamy aktualnie w ofercie, wybierz interesujący Cię model i jeszcze dzisiaj złóż zamówienie. Naprawdę warto!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja