×

Pałki, Miotełki, Bijaki

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 258 produktów.

Pokazano 1-20 z 258 pozycji


Wysokiej klasy pałki do perkusji to kolejny niezbędny element wyposażenia każdego perkusisty. Przygotowaliśmy w ofercie sklepu wiele popularnych rozmiarów, długości, kształtów i grubości. Dzięki temu każdy dopasuje pałeczki do perkusji zgodnie ze swoimi indywidualnymi upodobaniami. Poznaj najpopularniejszych producentów i najwyższą jakość wyposażenia, co przełoży się na jakość i komfort Twojej gry.

Sprawdzone pałki do perkusji uznanych producentów

Klasyczne pałeczki perkusyjne to nie wszystko, co znajdziesz w Riff.net.pl. Dysponujemy także takimi elementami wyposażenia jak: bijaki, czy miotełki do perkusji. Z ich pomocą bez problemu wydobędziesz zupełnie inny dźwięk ze swojej perkusji, co urozmaici Twoje możliwości.


Zobacz, co na Ciebie czeka i przekonaj się, że świat muzyki to nie tylko standardowe rozwiązania. W ręce klientów oddajemy jedynie sprawdzone pałki do perkusji od renomowanych producentów, do których zaliczyć można m.in. AQUARIAN, GIBRALTAR, LATIN PERCUSSION, MAT-MAX, MEINL, ON STAGE STANDS, OSCA, PRO MARK, SILVERFOX, TAMA, VATER, VIC FIRTH, YAMAHA i ZILDJIAN.

Pałki do perkusji elektronicznej i dla początkujących

Pamiętaj, by dopasować pałki do perkusji do swoich umiejętności i zapotrzebowania. Pałki do perkusji elektrycznej różnią się od standardowych, dlatego muszą być one kompatybilne z rodzajem instrumentu. Pałki klasyczne również mogą posiadać zróżnicowane parametry, co przełoży się na komfort i możliwości perkusisty.

Jakie pałki perkucyjne na początek przygody z perkusją?

Co wybrać, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z grą na perkusji? Pałeczki do perkusji dla początkujących są najlepszym dowodem na to, że nawet niewielkie akcesoria do perkusji i komponenty mają ogromne znaczenie dla efektów.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja