×

Stojaki Gitarowe

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-20 z 57 pozycji

Profesjonalne stojaki do gitar pomogą zadbać o bezpieczeństwo i zwiększą komfort przechowywania instrumentu o dowolnym typie konstrukcji. Prezentowane modele stojaków nadają się do przechowywania gitar akustycznych, elektrycznych i elektroakustycznych, a także niektórych innych instrumentów strunowych, na przykład ukulele. W sklepie riff.net.pl znajdziesz stojaki ścienne i klasyczne statywy składane, podłogowe.

Ścienne stojaki do gitar akustycznych i elektroakustycznych

Najmniejsze stojaki gitarowe to charakterystyczne uchwyty ścienne o odpowiednio wyprofilowanej konstrukcji, na których zawiesza się gitarę, mocując ją za gryf, najczęściej tuż pod główką. Uchwyty w tego typu stojakach zwykle wykończone są miękkim materiałem typu gąbka, co pozwala chronić gryf przed uszkodzeniem. Zgodnie z nazwą, ścienne stojaki do gitar przeznaczone są do mocowania w ścianie. Zwykle taki stojak gitarowy przykręca się do ściany przy pomocy dedykowanych śrub montażowych, po wcześniejszym nawierceniu otworów i zainstalowaniu kołków. W ofercie naszego sklepu znajdziesz stojaki do gitar z uchwytami stałymi i regulowanymi, pochodzące m.in. od takich renomowanych firm jak Ortega i Hercules.

Wolnostojące stojaki do gitar składane, wysokie i niskie

Osobom poszukującym wolnostojących modeli stojaków gitarowych polecamy składane uchwyty o konstrukcji metalowej lub plastikowej, wykonane z trwałego i lekkiego tworzywa sztucznego, wyposażone w szeroki zakres regulacji, co zwiększa komfort przechowywania gitary dowolnego typu. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgać po wolnostojące, podłogowe stojaki do gitar elektrycznych i akustycznych, na jeden lub większą liczbę instrumentów, które nie wymagają montażu do ściany. To przenośne akcesoria do gitary, które możesz mieć zawsze pod ręką, również wtedy, gdy planujesz koncert.

Zapoznaj się z bogatym wyborem profesjonalnych uchwytów na gitary i zamów jeden lub kilka. Profesjonalne stojaki do gitar, podłogowe i ścienne, pomagają chronić tego typu instrumenty, zapewniając dobre warunki do ich przechowywania. Zapraszamy na zakupy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja