×

Słuchawki Douszne

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Jeśli poszukujesz minimalistycznych słuchawek na kablu lub w wersji bezprzewodowej, Twojej szczególnej uwadze polecamy lekkie słuchawki douszne. To dyskretny sprzęt, który zapewnia większą prywatność podczas odtwarzania dźwięków bezpośrednio z telefonu, laptopa lub telewizora. Słuchawki przewodowe douszne wymagają fizycznego połączenia z urządzeniem emitującym dźwięk poprzez kabel, a bezprzewodowe komunikują się z nim za pomocą zdalnej łączności Bluetooth.

Tanie słuchawki douszne

W ofercie sklepu riff.net.pl znajdziesz wiele rodzajów tanich słuchawek w wersji duszonej, na kablu i korzystających z protokołu łączności bezprzewodowej Bluetooth, przeznaczonych do słuchania muzyki, zapewniających możliwość odbierania sygnału audio podczas odtwarzania multimediów, oglądania filmów lub grania w gry wideo. To minimalistyczny sprzęt, którego najprostsze wersje kosztują zaledwie kilka-kilkanaście złotych. Douszne słuchawki z naszej oferty to przydatny gadżet dla użytkowników laptopów i smartfonów, którzy chcą mieć możliwość korzystania z urządzeń mobilnych w miejscach zatłoczonych, a także w podróży, pracy lub w domu.

Profesjonalne słuchawki douszne dla melomanów

Choć zdecydowana większość miłośników muzyki korzysta z tradycyjnych słuchawek nausznych wyposażonych w większą membranę, a tym samym zapewniających lepszą jakość odtwarzanych dźwięków, to jednak w naszym sklepie muzycznym znajdziesz również wysokiej klasy słuchawki nauszne. To sprzęt wyposażony w specjalistyczne przetworniki wysokotonowe i niskotonowe, oferujący dostęp do czystych dźwięków najwyższej jakości, ale charakteryzujący się niezwykle minimalistyczną, dyskretną formą. Słuchawki tego typu kosztują kilkaset złotych.

Odkryj najciekawsze modele słuchawek dousznych, bezprzewodowych i tradycyjnych, na kablu. Zamów model dopasowany do swoich potrzeb! Możesz sięgnąć po tanie słuchawki douszne lub wybrać nowoczesny sprzęt, który zapewnia możliwość cieszenia się niskimi i wysokimi tonami oraz dużą czystością odtwarzanych dźwięków. Zapraszamy do składania zamówień!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja