Systemy Bezprzewodowe

filtruj

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-20 z 26 pozycji
Aktywne filtry

Unikaj konieczności montażu skomplikowanego okablowania, w studio nagrań, podczas imprez plenerowych, koncertów lub innych wydarzeń scenicznych, stosując nowoczesne systemy bezprzewodowe. W ofercie sklepu riff.net.pl znajdziesz wiele unikalnych rozwiązań dla muzyków, prezenterów, dziennikarzy, vlogerów i youtuberów. To profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy wraz z dedykowanymi mu akcesoriami wysokiej klasy.

Profesjonalna rejestracja dźwięku w każdych warunkach

Za sprawą nowoczesnych rozwiązań technicznych rejestracja dźwięków nie wymaga już bezpośredniego podłączenia mikrofonu z urządzeniem rejestrującym lub głośnikiem. Systemy bezprzewodowe są tego doskonałym przykładem. To urządzenia wyposażone w wiele użytecznych funkcji, obsługujące najnowsze protokoły cyfrowej transmisji danych, z szyfrowaniem, charakteryzujące się  dużym zasięgu i co najważniejsze, przystosowane do pracy w gęstym środowisku radiowym, a zatem zdolne do podtrzymywania stabilnej transmisji sygnału przy różnego rodzaju zakłóceniach zewnętrznych. W ofercie naszego sklepu muzycznego znajdziesz m.in. systemy bezprzewodowe do gitar i mikrofonów wielu typów, w tym gotowe zestawy dla prezenterów i gitarzystów.

Markowe systemy bezprzewodowe dla artystów i twórców treści

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy proste w obsłudze i niezawodne w działaniu systemy bezprzewodowe do mikrofonu. To urządzenia pozwalające na szybką konfigurację mikrofonów ze sprzętem rejestrującym obraz i dźwięk, na przykład z cyfrowym aparatem fotograficznym, kamerą, tabletem, smartfonem lub komputerem. Specjalną wersją tego typu sprzętu jest system bezprzewodowy do gitary elektroakustycznej lub elektrycznej, który stworzono z myślą o gitarzystach występujących na scenie i nagrywających w studio. Nowoczesne systemy bezprzewodowe do rejestracji dźwięku gwarantują wygodę i wysoką jakość transmisji sygnału bez ryzyka szumów oraz innych zakłóceń.

Sprawdź, jakie systemy bezprzewodowe oferujemy. Wybierz sprzęt do zastosowań studyjnych lub scenicznych marki Nux, Ortega, Rode czy Shure. Naprawdę warto!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja