×

Pozostałe Kształty

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-20 z 45 pozycji

Fanom strunowych instrumentów szarpanych bazujących na wykorzystaniu specjalnych przetworników i wzmacniaczy, polecamy gitary elektryczne o różnych kształtach, w tym modele niezwykle cienkie i lekkie, będące połączeniem keyboardu i gitary, w formie gwiazdy i wiele innych. Wśród prezentowanych instrumentów znajdziesz gitary o agresywnych kształtach oraz bardziej klasyczne modele gitar z pudłem rezonansowym.

Elektryczne gitary dla miłośników metalu

Do dyspozycji klientów internetowego sklepu muzycznego riff.net.pl przygotowaliśmy markowe gitary elektryczne o różnych kształtach, w tym charakteryzujące się niezwykle agresywną  formą korpusu, zwykle malowane na czarno gitary, które powinny przypaść do gustu fanom mocnych i ciężkich brzmień, przede wszystkim miłośnikom różnych odmian metalu, od trashu do death metalu włącznie. Gitary elektryczne, których korpus ma kształt litery V, występują w wielu modyfikacjach. Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć zarówno po klasyczne gitary V, jak i po okolicznościowe wersje tego typu instrumentów z większą liczbą ramion, z korpusem nachylonym pod nietypowym kątem, z ciekawymi zdobieniami, w różnych kolorach.

Markowe gitary elektryczne o różnych kształtach dla profesjonalistów

Jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnej gitary Telecaster lub Stratocaster, ale interesuje Cię coś innego niż stosowana zwykle w metalu gitara V, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w tym miejscu gitary ultracienkie o finezyjnych wzorach, niesymetryczne gitary Fender i inne gitary elektryczne o nietypowej formie. Oryginalne kształty i niebanalna kolorystyka prezentowanych instrumentów rozbudza wyobraźnię i zachęca do poszukiwań nowych brzmień, stając się doskonałym wyborem dla fanów alternatywnych gatunków muzycznych.

Oferujemy markowe, porządnie wykonane gitary elektryczne o różnych kształtach, w tym modele niesymetryczne, niezwykle cienkie, w kształcie litery V i wiele innych. Poznaj najciekawsze konstrukcje znanych marek, takich jak Ibanez, Fender, Jackson czy LTD. Wybierz gitarę dla siebie lub na wyszukany prezent. Polecamy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja