Wypróbuj zakupy na raty z odroczoną płatnością

Chcesz kupić swój wymarzony instrument? Nie musisz odkładać tego planu na później.

W Salonach Muzycznych Riff mamy na to sposób. Razem z nami możesz spełnić swoje marzenie o nowym instrumencie już dziś, a pierwszą ratę opłacić wygodnie za 2 m-ce. 

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy raty 3x0 z odroczoną płatnością na 2 miesiące.

0 zł prowizji

0 zł odsetek

0 zł wpłaty własnej

Raty zaczynasz spłacać dopiero po 2 miesięcznych wakacjach kredytowych. Dodatkowo masz również opcje zakupów ratalnych 10x0% lub 15x0%

Chcesz dokonać zakupu w opcji na raty? Nic prostszego! 

Wybierz w podsumowaniu zamówienia opcję płatności raty Santander. Kredyt dostępny jest pod nazwą "10 rat 3x0% z odroczeniem do 2 miesięcy do 6000 pln".

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź stronę naszego partnera Santander Consumer Bank.

Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji 10x0% z karencją w spłacie pierwszej raty do 2 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 3.01.2022 r.:  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1100 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1100 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 13 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych 110 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 1.10.2022 r. do dnia 31.01.2023 r.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły u sprzedawcy oraz na www.riff.net.pl

Grupa Zibi S.A. występujący w roli pośrednika kredytowego w sklepach internetowych informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A.; w sklepach stacjonarnych sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz