Ukulele Barytonowe

filtruj

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Charakteryzujące się dużym rozmiarem pudła rezonansowego, bliskie brzmieniu tradycyjnej gitary, choć oczywiście pozbawione strun basowych, czterostrunowe ukulele barytonowe jest instrumentem dość specyficznym. Obniżony strój tożsamy z czterema pierwszymi strunami gitary klasycznej sprawia, że doskonale sprawdza się w charakterze instrumentu akompaniującego i podobnie jak gitara barytonowa, jest zwykle częścią sekcji rytmicznej próbując naśladować linię basu. Ukulele tego typu pojawiły się w latach 40. XX wieku.

Ukulele w największym rozmiarze

Niewielkie rozmiary pudła rezonansowego i ciasne ułożenie progów charakterystyczne dla klasycznych modeli ukulele sopranowych może być przeszkodą w grze dla osób wysokich, o dużych dłoniach i długich palcach. Dla takich osób lepszym rozwiązaniem jest instrument w większym rozmiarze, taki jak ukulele barytonowe. Sklep muzyczny online riff.net.pl ma w swojej ofercie kilka egzemplarzy tego dość specyficznego, czterostrunowego, największego w swojej klasie, hawajskiego instrumentu, który pod względem rozmiaru wyglądem przypomina gitarę klasyczną. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy ukulele barytonowe 18-progowe z gryfem o dość dużej długości, co zwiększa komfort chwytu i gry, przede wszystkim dzięki mniej zawartemu ułożeniu progów.

Stylowe ukulele barytonowe

W odróżnieniu od tanich, cieszących się dużą popularnością instrumentów produkowanych z tworzyw sztucznych, w ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonałej jakości, pięknie brzmiące i atrakcyjne wizualnie ukulele barytonowe wykonane z najlepszych klas drewna lutniczego. To wciąż instrumenty przystępne cenowo, zwłaszcza egzemplarze produkowane ze sklejki, w szczególności polecane osobom szlifującym swoje muzyczne umiejętności. Oczywiście w sklepie znajdziesz również ukulele barytonowe polecane profesjonalnym muzykom, mahoniowe, z palisandrem, cedrem, klonem lub świerkiem, wykonane z dużą precyzją i zwykle pięknie zdobione. Skorzystaj z naszej bogatej oferty, by sięgnąć po nowy instrument ulubionego producenta.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja