×

Talerze

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 131 produktów.

Pokazano 1-20 z 131 pozycji

Skompletuj własny zestaw perkusyjny, sięgając po najlepszej jakości talerze perkusyjne i dedykowane im akcesoria, w tym różne modele umiejętnie wyprofilowanych pałek drewnianych. Do dyspozycji klientów sklepu Riff.net.pl przygotowaliśmy blachy wszystkich popularnych typów, wykonane z dźwięcznego brązu, przede wszystkim z jego najlepszej wersji B20. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów talerze potrzebnego rodzaju, w interesującej Cię jakości wykonania. Zapraszamy!

Pięć rodzajów talerzy perkusyjnych

Ze względu na sposób budowy możemy wyróżnić pięć podstawowych typów talerzy perkusyjnych. Są to cienkie talerze perkusyjne splash, które można montować na statywie dowolną stroną, stykające się ze sobą równolegle, identyczne lub różne talerze hit-hat, modele crash o głośnym i agresywnym dźwięku, ride o dźwięku krótkim i wysokim oraz china, które są talerzami o wklęsłym kształcie, przystosowanymi do montażu obustronnego, w zależności od rodzaju dźwięków, jakie chce uzyskać perkusista. Kompletując zestaw talerzy perkusyjnych, inwestuje się w blachy kilku różnych rodzajów.

Talerze perkusyjne mosiężne i z brązu

Do produkcji tanich wersji talerzy perkusyjnych zwykle wykorzystuje się mosiądz. W ofercie naszego sklepu prezentowane są przede wszystkim perkusyjne talerze zawodowe, wykonane z odpowiedniej jakości brązu, oferujące czyste i głośne brzmienia. Do ich produkcji używa się brązu B20, ewentualnie lekko modyfikowanych stopów brązu, co pomaga w uzyskaniu niepowtarzalnego brzmienia. Talerz perkusyjny z brązu B20 jest sprzętem w pełni profesjonalnym, polecanym zawodowym muzykom. Co warte podkreślenia, prezentowane talerze perkusyjne z brązu B20 swoją jakość zawdzięczają nie tylko rodzajowi zastosowanego do ich produkcji materiału, ale także, a może przede wszystkim, jakości ręcznej obróbki mechanicznej.

Zapoznaj się z pełną kolekcją profesjonalnych blach dla perkusistów i skompletuj swój własny zestaw lub rozbuduj zestaw już istniejący o nowe talerze perkusyjne, dzięki którym uzyskasz dostęp do nowych brzmień i tym samym zwiększysz swoje muzyczne możliwości.

Sprawdź wszystkie instrumenty perkusyjne.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja