Cyfrowe Rejestratory Dźwięku

filtruj

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-20 z 56 pozycji
Aktywne filtry

Z myślą o zastosowaniach studyjnych, nagrywaniu dźwięku w plenerze, podczas różnego rodzaju imprez, wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych, do oferty naszego sklepu wprowadziliśmy profesjonalne rejestratory dźwięku. To urządzenia cyfrowe, które pozwalają na nagrywanie dźwięków pochodzących z różnych źródeł i ich zapisywanie w formie cyfrowej, w wielu formatach, na urządzeniach zewnętrznych.

Urządzenia studyjne do nagrywania dźwięku

Jeśli szukasz sprzętu, który zapewni dużą precyzję nagrywania muzyki, koniecznie sięgnij po profesjonalny rejestrator dźwięku. W zależności od potrzeb możesz sięgnąć po cyfrowy rejestrator dźwięku wyposażony w mniejszą lub większą liczbę interesujących Cię funkcji. W ofercie internetowego sklepu muzycznego riff.net.pl znajdziesz zaawansowane technicznie rejestratory dźwięku z wieloma dodatkowymi efektami, o zmiennej szybkości nagrywania i głośności, obsługujące co najmniej dwa mikrofony, z różnorodnymi trybami pracy i zasilaniem akumulatorowym, w tym modele mobilne, w pełni bezprzewodowe.

Profesjonalne rejestratory dźwięku z akcesoriami

Osobom poszukującym kompletnego zestawu do rejestracji muzyki lub nagrywania innych materiałów audio, w studio lub w terenie, polecamy urządzenia z niezbędnym osprzętem technicznym. Przykładem takich urządzeń są cyfrowe rejestratory dźwięku marki ZOOM. Przykładowy zestaw zawiera pojedynczy rejestrator oraz dopasowany do niego zestaw akcesoriów, na który składają się dedykowane kable, zasilacz i wiatrochron. Wybierając markowe rejestratory dźwięku wraz z akcesoriami, możesz od razu przystąpić do pracy. Kompatybilny sprzęt to najlepsza gwarancja braku szumów i innych zakłóceń podczas nagrywania oraz zapisywania dźwięków.

Zbuduj profesjonalne studio nagrań lub zadbaj o najwyższą jakość audio podczas rejestracji dźwięków w plenerze, przy okazji różnego rodzaju koncertów, festynów, imprez kulturalnych lub sportowych. Sprawdź, jakie rejestratory dźwięku sprawdzą się w określonych zastosowaniach i od razu zamów sprzęt w potrzebnej konfiguracji. Zapraszamy na zakupy!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja