TASCAM DR-10L BLACK -REJESTATOR Z MIKROFONEM LAVALIER


» przeczytaj wszystkie opinie

DR-10L to ultra-kompaktowa kombinacja cyfrowego rejestratora z mikrofonem lavalier. 

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4907034126910

DR-10L to ultra-kompaktowa kombinacja cyfrowego rejestratora z mikrofonem lavalier. 

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

DR-10L to ultra-kompaktowa kombinacja cyfrowego rejestratora z mikrofonem lavalier. Zaprojektowany zarówno dla twórczego filmowca, jak i dla zapracowanego kamerzysty, to potężne narzędzie do rozwiązywania problemów, zapewniające profesjonalną jakość dźwięku i dużą wygodę. Do nagrywania w plenerze, DR-10L może być zamontowany przy każdym aktorze w świetle kamery, co sprawia, że wysięgniki, kable lub drogie (i nieprzewidywalne) systemy bezprzewodowe są zbędne. DR-10L jest także inspirującym narzędziem dla eksperymentującego reżysera dźwięku, dzięki jego przenośności, wysokiej jakości i niewielkiemu, profesjonalnemu mikrofonowi.

Dla większej elastyczności, załączony przewodowy mikrofon lavalier posiada złącze z gwintem, kompatybilne z większością mikrofonów lavalier Sennheiser i innymi mikrofonami z taką samą wtyczką.

ULTRA-KOMPAKTOWY REJESTRATOR Z MIKROFONEM

DR-10L jest mały, łatwy do ukrycia i waży jedynie 63 gramy wraz z baterią. Idealny do nagrań filmów dokumentalnych, wywiadów, konferencji prasowych czy wykonań scenicznych, DR-10L może być z łatwością ukryty, aby nic nie dzieliło cię od doskonałego ujęcia (z perfekcyjnym dźwiękiem!).

W zestawie znajduje się również trwały klips, pozwalający na przyczepienie urządzenia do paska i schowanie go np. pod marynarką.

PROSTA OBSŁUGA

Dedykowany mikrofon krawatowy, dołączony do Tascam DR-10L, tworzy z rejestratorem doskonałe połączenie. Jest w stanie uchwycić szeroki zakres dźwięków dzięki czułości -42 dBV/Pa i maksymalnemu ciśnieniu dźwięku wejściowego 115 dB SPL. Oznacza to, że nagrywa równie dobrze cichych i głośnych mówców.

Do rozpoczęcia nagrywania wystarczy kilka prostych ustawień na panelu sterowania, a zakręcana wtyczka zapewnia bezpieczne połączenie w każdej sytuacji.

DŁUGI CZAS PRACY NA BATERII:

Jedna łatwo dostępna bateria alkaliczna AAA zasila DR-10L do 10 godzin* ciągłej pracy. Oznacza to całodniową wydajność bez przejmowania się zmianą baterii. Można używać również jednorazowych baterii litowych lub akumulatorków NiMH.

* Do 15 godzin na baterii litowej. Żywotność baterii zależy od jej typu. Gdy używasz DR-10L z podłączonymi słuchawkami, czas pracy na baterii maleje.

W ZESTAWIE IZOTOPE RX ELEMENTS

W zestawie z DR-10L znajduje się darmowa wersja RX Elements, przełomowe narzędzie iZotope do naprawy audio i redukcji szumu. Ta kombinacja zapewnia wydajne rozwiązanie do nagrywania i edycji w pracy na żywo, gdzie hałas otoczenia i zakłócenia środowiska są częstymi wyzwaniami postprodukcyjnymi, np. na weselach i przy filmach dokumentalnych. Zestaw, który tworzą DR-10L i RX Elements najlepiej odzwierciedla synergię, w której poszczególne elementy łańcucha produkcyjnego łączą się, tworząc rozwiązanie większe niż suma dwóch części.

O iZotope RX Elements

Idealny do domowego studia, RX Elements jest niedrogim narzędziem do redukcji szumu i naprawy audio, napędzanym technologią stosowaną w studiach na całym świecie. Właściwości RX Elements:

Repair Assistant: To inteligentne narzędzie potrafi wykryć szum, przesterowanie, trzaski i inne. Rozwiąż popularne problemy audio szybciej niż kiedykolwiek, poprzez wybór typu materiału (muzyka, dialog, inny) i pozwól aby Repair Assistant przeanalizował nagranie przy jednym przesłuchaniu.

Voice De-noise: To narzędzie potrafi dopasować się do zmiennego szumu tła dając responsywną, wyraźną korekcję wokalu.

De-Clip:To narzędzie naprawia cyfrowe i analogowe zniekształcenia przesterowania, eliminując konieczność ponownego nagrania dźwięku.

De-Click: Użyj tego narzędzia do dopieszczenia nagrań audio, cierpiących na pogorszenie jakości i błędy cyfrowe.

De-hum: To narzędzie automatycznie wykrywa niechciany szum i precyzyjnie usuwa go dając natychmiastową klarowność dźwięku.

*RX Elements jest produktem iZotope, Inc. Po więcej informacji, odwiedź stronę https://www.izotope.com/en/products/rx.html

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA PODCZAS TWOICH SESJI NAGRANIOWYCH:

Stwórz dwa nagrania o różnych poziomach jednocześnie

Filmowcy i kamerzyści często doświadczają nagłych skoków głośności podczas filmowania. Aktor może postanowić wykrzyczeć frazę, a po obiektach dokumentów można spodziewać się wszystkiego. Zaprojektowany do użycia jako samodzielne, zdalne urządzenie rejestrujące, DR-10L jest dobrze przygotowany do poradzenia sobie z tymi scenariuszami. Posiada kilka funkcji aby zapobiec przesterowaniu dźwięku, ale najbezpieczniejsza z nich to Dual Recording. Funkcja ta zapisuje kopię sygnału z niższym poziomem, jako ścieżka bezpieczeństwa na wypadek przesterowania.

Automatyczne zamknięcie pliku zapisuje dane zanim wyczerpie się bateria.

Możesz w każdej chwili sprawdzić poziom baterii na wyraźnym ekranie OLED. Jeśli bateria wyczerpie się w trakcie nagrania, urządzenie automatycznie zapisze plik przed wyłączeniem się, więc nagranie nie przepadnie. Obudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby można było szybko wymienić baterie.

Auto level, limiter i inne funkcje rozwiązują powszechne problemy przy rejestracji.

Możesz wybrać spośród pięciu różnych poziomów wzmocnienia lub użyć funkcji automatycznego dopasowania poziomu. Jeśli sygnał wejściowy jest za niski lub za wysoki, rejestrator może automatycznie zwiększyć lub zmniejszyć poziom nagrywania do odpowiedniej wartości. Z kolei limiter zapobiega przesterowaniu spowodowanemu nagłymi skokami poziomu wejściowego. Wszystkie te funkcje ratują cię przed martwieniem się o poprawne ustawienia czułości nagrywania w sytuacjach gdzie nie ma drugiej szansy.

LINIOWY REJESTRATOR PCM O WYSOKIEJ JAKOŚCI DŹWIĘKU:

DR-10L został stworzony do rejestrowania wysokiej jakości dźwięku w 44,1 kHz lub 48 kHz i 16/24 bitach. Jest idealny do telewizji, filmu i wykonań scenicznych, jak również do wykładów i innych profesjonalnych zastosowań nagraniowych. Rejestruje w formacie WAV/BWF, z wyborem mono lub poly (plik stereo z takimi samymi danymi na obu kanałach - lewym i prawym). Aktualizacja V2.0 lub nowsza, oferuje również nagrywanie MP3 w 128 kbit/s i 192 kbit/s.

Nazwy plików mogą składać się ze zdefiniowanego przez użytkownika ciągu znaków lub z daty.

CZYTELNY WYŚWIETLACH OLED O WYSOKIM KONTRAŚCIE:

Czytelny wyświetlacz OLED pozwala na sprawdzenie poziomu baterii, statusu nagrywania i miernika poziomu. W rezultacie, rejestrator pracuje bez LEDów, które mogą przeszkadzać, zwłaszcza w ciemnych środowiskach nagraniowych.

WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE DO MONITOROWANIE O ODSŁUCHIWANIA:

Mimo iż DR-10L jest naprawdę mały, posiada wyjście słuchawkowe, które pozwala na natychmiastowe sprawdzenie nagrania lub monitorowanie wejścia w trakcie rejestracji. Możesz podłączyć słuchawki stereofoniczne, jednak w obu kanałach usłyszysz to samo, ponieważ DR-10L nagrywa w mono.

Uwaga: Gdy używasz słuchawek, czas pracy na baterii znacząco maleje.

Główne cechy w skrócie

 • Miniaturowy rejestrator audio z mikrofonem lavalier, klipsem i owiewką (długość kabla: 160 cm)
 • Nagrywa na karty microSD/microSDHC (do 32 GBajtów)
 • Liniowe rejestrowanie PCM mono/poly przy 44,1/48 kHz, 16/24 Bit
 • Format zapisu WAV kompatybilny z BWF pozwala na zawarcie informacji czasowych w plikach audio
 • Rejestrowanie i odtwarzanie plików w formacie MP3
 • Częstotliwość próbkowania: 44,1/48 kHz, rozdzielczość: 16/24 Bit
 • Szybkość transmisji: 128/192 kbit/s (nagrywanie), 32–320 kbit/s (odtwarzanie)
 • Przełączalny limiter do zapobiegania przesterowaniu
 • Przełączalny filtr górnoprzepustowy do zredukowania niskich częstotliwości
 • Różne ustawienia czułości nagrywania Low/Mid/High/High+
 • Dostępne ustawienie automatycznego poziomu nagrywania
 • Funkcja Dual Recording pozwala na równoczesne nagranie dwóch plików o różnych poziomach aby zachować ścieżkę bezpieczeństwa na wypadek przesterowania (redukcja poziomu dla drugiego nagrania -6/-12 dB )
 • Przesuwany włącznik nagrywania i blokady w celu zapobiegnięcia przypadkowej ingerencji w trakcie nagrywania
 • Funkcja automatycznego zamknięcia pliku zapobiega utracie nagranych już danych.
 • Wbudowany zegar wspiera format plików BWF zawierających informacje czasowe – wygoda przy edycji i wyszukiwaniu
 • Funkcja "Time Track Incrementing" może tworzyć nowe pliki w regularnych odstępach czasu (co ok. 15 min) w trakcie nagrywania
 • Funkcja odtwarzania pozwala na natychmiastowe sprawdzenie nagranych plików
 • Wyjście słuchawkowe
 • Czytelny wyświetlacz OLED o wysokim kontraście
 • Złącze Micro USB-B do łatwej wymiany danych z komputerem
 • Działa przynajmniej 10 godzin na jednej baterii alkalicznej AAA (Evolta)
 • Ustawienia mogą zostać utworzone jako plik tekstowy na komputerze i przesłane do rejestratora przez USB
 • Oprogramowanie układowe może zostać zaktualizowane poprzez kartę microSD
 • Załączony klips do paska
 • W komplecie pokrowiec do przechowywania rejestratora i akcesoriów

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter