×Z miłości do muzyki, szacunku dla początkujących i zawodowych muzyków oraz chęci zaspokajania największych potrzeb Klientów – Salon Muzyczny Riff powstał po to, aby zaoferować to, co najlepsze w świecie sprzętu, instrumentów oraz akcesoriów do tworzenia i słuchania muzyki.

W skład naszej oferty wchodzą zróżnicowane i dopasowane do odmiennych potrzeb gitary, instrumenty klawiszowe (pianina, fortepiany, keyboardy czy akorderony), smyczkowe (skrzypce, wiolonczele), dęte (trąbki, saksofony) i perkusyjne, a także osprzęt studyjny, wyposażenie didżejów, elementy nagłośnienia czy liczne akcesoria. Korzystamy z dorobku najlepszych światowych producentów, selekcjonujemy produkty tak, aby w skład asortymentu wchodziły tylko te najlepsze i oferujemy bardzo szeroki wybór – zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z graniem, jak i wirtuozów, znanych i cenionych przez miliony.

Sklepy muzyczne Riff to nie tylko najlepsze wyposażenie, ale również kompetentna obsługa, fachowe doradztwo i liczne promocje. Zapraszamy do świata muzyki – zarówno melomanów, jak i twórców!

Początki Salonów Muzycznych Riff sięgają lat 50-tych XX wieku, kiedy na polskim rynku swoją działalność rozpoczęła Centrala Handlu Przemysłu Muzycznego.

Pod brandem Riff, salony muzyczne pojawiły się w największych miastach dopiero w roku 2001, do dnia dzisiejszego należąc do Grupy Zibi S. A.

Obecnie Salony Muzyczne Riff to sieć 19 punktów w całej Polsce, które mogą pochwalić się sprzedażą instrumentów muzycznych najbardziej znanych i renomowanych, światowych marek. Cenną wartością naszych salonów jest kompetentny personel oraz szeroki asortyment, dostosowany do każdego gatunku muzycznego.

Regularnie wprowadzamy do naszych salonów nowe kolekcje instrumentów, co ma sprostać oczekiwaniom muzyków - zarówno tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z muzyką jak i profesjonalnym artystom, z pierwszych stron gazet. 

Od momentu powstania Salony Muzyczne Riff stale zyskują na popularności i wciąż dążą do umocnienia swojej pozycji na rynku, pracując na to co najważniejsze, czyli zaufanie i sympatię swoich Klientów.

Zapraszamy Państwa do naszych Salonów w całym kraju, jak i do sklepu internetowego.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i doskonałą jakość oferowanych instrumentów muzycznych.
          Opinie o Riff.net.pl na Opineo.pl


Sklep internetowy riff.net.pl, sklep internetowy riffoutlet.pl oraz Salony stacjonarne Riff są własnością:

GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa

KRS: 0000718602, Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP: 522-311-39-27
REGON: 36 949 48 55

 


Numer konta do wpłat: 03 1160 2202 0000 0003 5028 0457

Bank: Bank Millennium S.A.