Dzwonki

filtruj

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

Najmłodszym dzieciom, jako jeden z pierwszych instrumentów muzycznych polecamy dzwonki, które powszechnie, ale mylnie nazywane są cymbałkami. Należą do grupy idiofonów, czyli instrumentów, w których źródłem dźwięku jest ciało stałe o niezmiennej, naturalnej sprężystości (cymbały to instrumenty strunowe uderzane). Gra na dzwonkach polega na uderzaniu metalowych płytek pałką o twardej główce.

Dzwonki dla najmłodszych dzieci

Przedszkolakom i uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej polecamy dzwonki o uproszczonej konstrukcji, czyli instrumenty diatoniczne wykorzystujące podstawowe dźwięki gamy. Najczęściej mają one kolorową formę, co przyciąga uwagę maluchów i w znaczący sposób ułatwia naukę gry. W sklepie czekają na Ciebie m.in. 15-tonowe dzwonki dziecięce. Instrument tego typu jest doskonałym wyborem dla każdego przedszkolaka. Pozwala odkrywać i rozpoznawać różne tony, a przy odrobinie wprawy, układać dźwięki w prostą melodię. Instrumenty muzyczne dzwonki są nieodłączną częścią muzycznej edukacji najmłodszych dzieci niemal na całym świecie.

Dzwonki chromatyczne

Z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, do oferty sklepu riff.net.pl wprowadziliśmy dzwonki chromatyczne, 27-tonowe (dwie pełne oktawy z półtonami). Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić tego typu instrument muzyczny w zestawie z dwiema drewnianymi pałeczkami i estetycznym pokrowcem wykonanym z wytrzymałej kodury. Prezentowane modele bazują na drewnianej podstawie i dwóch kolorach metalowych blaszek ustawionych w równoległych rzędach. To biało-czarne dzwonki chromatyczne. Instrumenty tego typu sprawdzą się w nauce gry i przy tworzeniu muzyki, na przykład w celu podkreślenia melodii.

Skorzystaj z bogatej oferty naszego muzycznego sklepu internetowego i zamów proste, dziecięce dzwonki diatoniczne lub sięgnij po ich wersję chromatyczną, profesjonalną, elektronicznie strojoną. Możesz zamówić instrument z pałeczkami lub zdecydować się na zakup dzwonków w zestawie z eleganckim i wytrzymałym pokrowcem dostępnym w jednej z kilku różnych wersji kolorystycznych.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja