Statywy Mikrofonowe

filtruj

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-20 z 41 pozycji
Aktywne filtry

Dostępne w bogatym wyborze modeli, starannie wykonane, trwałe, estetyczne i funkcjonalne statywy do mikrofonów to podstawa wyposażenia każdego profesjonalnego studia nagrań. W ofercie przygotowanej przez sklep Riff.net.pl znajdziesz wiele modeli statywów w różnych rozmiarach, wolnostojących i przystosowanych do montażu stołowego, zapewniających szerokie możliwości regulacji zgodnie z potrzebami użytkownika.

Statywy do mikrofonów wolnostojące z wysięgnikiem

Podstawą wyposażenia scenicznego są wolnostojące, stabilne statywy mikrofonowe na trójnogu lub szerokiej podstawie, z regulacją wysokości i ruchomym wysięgnikiem o stałej długości lub z dodatkową opcją regulacji. To sprzęt niezwykle uniwersalny, najczęściej wykonany ze stali, ewentualnie z wytrzymałego tworzywa sztucznego, na przykład poliwęglanu, przystosowany do montażu różnorodnych uchwytów, a tym samym zdolny do utrzymywania mikrofonów o zróżnicowanej konstrukcji i wadze. Wolnostojące statywy do mikrofonów sprawdzają się na scenie, ale mogą być używane również w studiach nagrań. Dzięki zastosowaniu składanego trójnoga wolnostojący statyw mikrofonowy można łatwo wypoziomować i tym samym zadbać o jego stabilność niezależnie od typu podłoża.

Stołowe statywy do mikrofonów, do studia nagrań

Uzupełnieniem naszej oferty są statywy stołowe przystosowane do montażu przy blacie i przenośne, z płaską podstawą lub na małym trójnogu. W zależności od modelu stołowy statyw na mikrofon oferuje możliwość regulacji w jednej lub dwóch płaszczyznach, pełnego lub częściowego obrotu, montażu określonego typu lub dowolnego rodzaju uchwytu pod mikrofon. W ofercie sklepu znajdziesz stołowe statywy do mikrofonu niemal każdego typu, idealne do prywatnego lub profesjonalnego studia nagrań, stabilne, przystosowane do mocowania na stałe do blatu oraz mobilne, o małych rozmiarach, na biurko.

Zapoznaj się z pełną listą dostępnych produktów, a następnie zamów nowy statyw do mikrofonu, wolnostojący lub stołowy, w potrzebnym rozmiarze i oczekiwanym zakresie regulacji. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy oryginalne statywy do mikrofonów marki Hercules, Nomad, Quik Lok, Fzone i wiele innych. Zapraszamy na zakupy!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja