Mikrofony

Profesjonalistom, którzy na co dzień występują na scenie, amatorom tworzącym muzykę w zaciszu własnego domu, internetowym streamerom, organizatorom imprez masowych, filmowcom i wszystkim innym osobom poszukującym dobrej jakości sprzętu do nagrywania i przetwarzania dźwięku, polecamy mikrofony najwyższej jakości, wielu typów. Zapoznaj się z całością oferty riff.net.pl i zamów profesjonalny sprzęt dopasowany do swoich potrzeb.

Aktywne filtry

Profesjonalne mikrofony dla każdego

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz i do jakich zadań jest Ci potrzebny nowy mikrofon, w ofercie naszego sklepu znajdziesz interesujący Cię sprzęt znanych marek, w doskonałych cenach. Sprzedajemy mikrofony wokalne dla muzyków występujących na scenie, instrumentalne z uchwytami do mocowania na różnorodnych instrumentach muzycznych, pojemnościowe przeznaczone do rejestracji dźwięku - do studia nagrań, telewizyjnego lub internetowego i wiele innych. Dla osób występujących przed mikrofonem - prezenterów, piosenkarzy i piosenkarek, youtuberów, streamerów i pozostałych osób przygotowaliśmy również profesjonalne statywy mikrofonowe, różnego rodzaju uchwyty, ekrany akustyczne i wiele innych przydatnych na scenie lub w studiu nagrań akcesoriów.

Mikrofony reporterskie, Headset i Lavalier

Do dyspozycji klientów naszego sklepu, oprócz tradycyjnych mikrofonów dedykowanych muzykom, przygotowaliśmy również specjalistyczne wersje tego typu sprzętu dla filmowców, reporterów, organizatorów różnego rodzaju eventów i imprez masowych. Doskonałym przykładem takich urządzeń są mikrofony Lavalier - krawatowe, do dyskretnego montażu przy kołnierzu lub innej części ubrania oraz modele Headset - miniaturowe, pojemnościowe i jednokierunkowe mikrofony przeznaczone do mocowania na głowie. Dzięki prezentowanym urządzeniom praca z mikrofonem staje się łatwiejsza, a jakość rejestrowanego dźwięku pozostaje na niezmienionym, wysokim poziomie.

Zapoznaj się z naszą ofertą na profesjonalne mikrofony i dedykowane im akcesoria, takie jak metronom, uchwyt do kamery czy statyw. Zamów potrzebny sprzęt w najlepszej cenie!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja