×

Zestawy Nagłośnieniowe

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Na potrzeby organizatorów różnego rodzaju eventów, imprez plenerowych, wesel i zabaw, spotkań firmowych, seminariów, warsztatów i prezentacji, przygotowaliśmy profesjonalne zestawy nagłośnieniowe wielu renomowanych marek. To sprzęt łączący funkcjonalność głośników i mikrofonów, przystosowany do obsługi wydarzeń scenicznych o różnej skali. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów zestaw łatwy w konfiguracji oraz użytkowaniu.

Uniwersalne zestawy nagłośnieniowe na imprezy

Niezależnie od tego, jak dużą imprezę obsługujesz, w ofercie sklepu riff.net.pl znajdziesz odpowiedni zestaw nagłośnieniowy. Sprzedajemy zarówno profesjonalne, wysokiej klasy urządzenia studyjne i koncertowe, jak i prezentowane w tym miejscu, charakteryzujące się małymi gabarytami, lekkie zestawy nagłośnieniowe przeznaczone do obsługi mniejszych eventów. To idealny sprzęt na festyny, zabawy sylwestrowe i przyjęcia weselne, z którego można korzystać również podczas różnego rodzaju konferencji, seminariów i warsztatów, wydarzeń sportowych i kulturalnych, imprez dla dzieci i spotkań firmowych.

Systemy nagłośnieniowe w wersji mobilnej

Odpowiednie nagłośnienie imprezy lub innego rodzaju wydarzenia, w którym uczestniczy duża liczba osób, wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu - głośników, mikrofonów, ewentualnie innych urządzeń przetwarzających dźwięk. Doskonale w tej roli sprawdzają się gotowe zestawy nagłośnieniowe. W naszym internetowym sklepie muzycznym zamówisz przenośny zestaw nagłośnieniowy wielokanałowy o dużej mocy, który ułatwi organizację różnorodnych wydarzeń plenerowych, chociażby takich jak koncerty i festyny, a także nieco mniejszy i tańszy, mobilny zestaw nagłośnieniowy z głośnikiem i mikrofonem, idealny do obsługi mniejszych eventów, takich jak zabawy weselne.

Skorzystaj z bogatego asortymentu urządzeń nagłaśniających przeznaczonych do obsługi imprez towarzyskich, kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Sprawdź, jakie zestawy nagłośnieniowe aktualnie oferujemy i wybierz system o interesujących Cię parametrach technicznych. Zapraszamy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja