Trąbki

filtruj

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-20 z 43 pozycji
Aktywne filtry

Chociaż trąbki są wciąż popularnym blaszanym instrumentem dętym, należącym do aerofonów ustnikowych, ich historia sięga czasów średniowiecza i jest naprawdę szeroka i imponująca. Niezależnie, czy jesteś profesjonalnym trębaczem, czy amatorem rozpoczynającym swoją przygodę z grą na trąbce, w Riff.net.pl znajdziesz wyposażenie dostosowane do indywidualnego poziomu.

Dysponujemy takimi konstrukcjami jak trąbka dla początkujących, czy mini trąbka dla najmłodszych pasjonatów. Zobacz, co jesteśmy w stanie zaoferować Tobie. Zaufaj umiejętnościom i wiedzy, które pozyskuje od wielu lat w branży.

Trąbki – jakie są ich rodzaje?

Chcesz zainwestować w instrument dla siebie lub kogoś bliskiego na prezent? Musisz mieć świadomość, że trąbki dzielą się na kilka kategorii. Wyróżniamy m.in. takie modele jak: trąbka basowa (grająca oktawę niżej), trąbka tenorowa, czy chociażby trąbka altowa. Należy zatem znać główne różnice wszystkich ww. propozycji, by dopasować ją do indywidualnych oczekiwań. W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Nasi specjaliści to doświadczeni miłośnicy świata muzyki – niezależnie, czy kontaktujesz się z nami za pośrednictwem maila, telefonu, czy odwiedzasz naszą placówkę stacjonarną.

Trąbki dla początkujących - jaką wybrać?

W Riff.net.pl zapewniamy również akcesoria pozwalające m.in. na strojenie trąbki. Otrzymujesz zatem kompleksową ofertę w jednym miejscu. Nie musisz już szukać i zamawiać swojego wyposażenia w wielu sklepach. U nas wszystko masz pod ręką.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja