Mikrofony Instrumentalne

filtruj

Jest 115 produktów.

Pokazano 1-20 z 115 pozycji
Aktywne filtry

W rejestracji i transmisji dźwięków generowanych przez poszczególne rodzaje instrumentów muzycznych pomagają specjalistyczne mikrofony instrumentalne. To sprzęt powszechnie wykorzystywany podczas koncertów i nagrań w studio, instalowany w pobliżu grającego muzyka lub bezpośrednio na używanym przez niego instrumencie. W sklepie Riff.net.pl czekają na Ciebie mikrofony dynamiczne i pojemnościowe o dużej dynamice do wszystkich podstawowych kategorii instrumentów muzycznych.

Dynamiczne i pojemnościowe mikrofony instrumentalne

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć zarówno po tradycyjne mikrofony dynamiczne, które redukują liczbę słyszalnych szumów i detali, jak i po bardziej czułe, ale przez to mniej odporne na zakłócenia mikrofony pojemnościowe. Dynamiczny mikrofon instrumentalny dobrze radzi sobie z wysokim ciśnieniem akustycznym, a tym samym idealnie sprawdza się przy nagrywaniu głośnych dźwięków generowanych m.in. przez wzmacniacz do perkusji lub gitary elektrycznej. Pojemnościowe mikrofony instrumentalne zbierają więcej dźwięków, dlatego są lepszym wyborem do studia nagrań lub sali koncertowej. Nie sprawdzają się jednak podczas występów na świeżym powietrzu, zwłaszcza przy wietrznej aurze.

Mikrofony z systemem montażowym

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów, do oferty sklepu wprowadziliśmy zarówno mikrofony instrumentalne bezprzewodowe, z wbudowanym systemem szybkiej i niezawodnej komunikacji zdalnej, jak i urządzenia tradycyjne, wymagające połączenia kablowego z zewnętrznym źródłem zasilania i urządzeniem rejestrującym dźwięk. Dużą część naszej oferty stanowią profesjonalne mikrofony instrumentalne typu studyjnego, sprzedawane wraz ze statywem lub kompletnym zestawem montażowym. To zwykle bardzo czułe mikrofony pojemnościowe, które w możliwie wierny sposób oddają naturalną barwę dźwięków generowanych przez poszczególne instrumenty muzyczne.

Wyposaż studio nagrań w nowoczesny mikrofon pojemnościowy lub przygotuj się do występów na scenie, zwłaszcza do koncertów na świeżym powietrzu, sięgając po najlepszej jakości mikrofony instrumentalne dynamiczne, w tym po ich bezprzewodowe wersje.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja