×

Wzmacniacze do Gitary Akustycznej

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-20 z 25 pozycji

Aktualnie produkcja instrumentów muzycznych posunęła się bardzo do przodu, dlatego w sklepach pojawiły się gitary elektroakustyczne, czyli takie, które można również podłączyć do zewnętrznego systemu grającego.

Wzmacniacze do gitary akustycznej uznanych producentów

W naszej ofercie znajdziecie wzmacniacze do gitary akustycznej od najlepszych producentów na rynku. Będzie to min Fender, Kustom, Marshall. Piecyki do akustyków działają oczywiście na tej samej zasadzie, co te przeznaczone do gitar elektrycznych, aczkolwiek w tym przypadku rzecz tyczy się parametrów.

Jaki wzmacniacz do gitary akustycznej?

W naszej ofercie znajdziecie wiele bardzo zaawansowanych w swoich specyfikacjach wzmacniaczy do gitary akustycznej, które pozwolą na osiągnięcie perfekcyjnego brzemienia. W połączeniu z takim głośnikiem, gitara gra ciepło i generuje bardzo „mięsiste” i wyraźne brzmienie. Taki piecyk w połączeniu z dobrej jakości gitarą akustyczną i umiejętnościami muzyka z pewnością stworzy naprawdę cudowne dzieło. Oczywiście znajdą się tutaj także wzmacniacze do gitary akustycznej, dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą sztuką. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego Riff.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja