Kolumny Basowe

filtruj

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-20 z 30 pozycji
Aktywne filtry

Miłośnikom muzyki, którzy chcą mieć możliwość odtwarzania dźwięków w najwyższej możliwej jakości, polecamy nowoczesne kolumny basowe. To specjalna wersja głośników zaprojektowanych z myślą o dźwiękach w najniższym paśmie częstotliwości. Takie głośniki łączy się z satelitami, które odpowiadają za odtwarzanie pozostałej części pasma. W ten sposób możemy cieszyć się głośną muzyką w pełnym paśmie częstotliwości dźwięków.

Przenośne kolumny basowe

Dla twórców muzyki przygotowaliśmy wiele modeli profesjonalnych kolumn basowych w wersji przenośnej, wyposażonych w wygodne uchwyty i kółka ułatwiające ich przenoszenie z miejsca na miejsce, z charakterystycznymi okuciami na rogach, które minimalizują ryzyko uszkodzenia sprzętu w transporcie. Prezentowane kolumny basowe to sprzęt o lekkiej konstrukcji, bazujący na nowoczesnych głośnikach, dostępny w dużej różnorodności mocy, oferujący wszystkie wymagane przez doświadczonego basistę funkcje. Profesjonalna kolumna do gitary basowej odtwarza dźwięki w niskim paśmie częstotliwości i powinna być łączona z satelitami, czyli głośnikami odtwarzającymi dźwięki w pozostałym zakresie pasma dźwięków.

Markowy sprzęt dla profesjonalistów

Do dyspozycji klientów sklepu riff.net.pl przygotowaliśmy kolumny basowe wielu znanych producentów. Korzystając z naszej oferty, zamówisz nowe kolumny do gitary basowej takich marek jak Kustom, Taurus, Markbass, Behringer czy TC Electronic. To najwyższej jakości sprzęt charakteryzujący się dużą mocą, wyposażony w nowoczesne głośniki, o konstrukcji przystosowanej do łatwego i wygodnego transportu. Z prezentowanych kolumn możesz korzystać w domu, studiu nagrań lub na podczas występów na żywo. W sklepie zamówisz małe wzmacniacze do gitary basowej, do ćwiczeń w domu oraz profesjonalny sprzęt koncertowy.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, zamawiając nowoczesne kolumny basowe o interesującym Cię typie konstrukcji, przeznaczone do zastosowań prywatnych lub występów na scenie. To sprawdzony sprzęt pochodzący od znanych na rynku producentów. Polecamy!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja