Blog Riff

Walentynki to czas zakochanych, gdy stajemy się bardziej wylewni, niż zwykle. I choć miłość powinniśmy okazywać codziennie, to właśnie 14 lutego mobilizujemy siły, aby wyznać uczucie ukochanej osobie. My jednak mamy sposób na to, aby miłosne emocje były z Wami przez cały czas.

Nie ma nic piękniejszego, niż łączenie przyjemnego z pożytecznym. Ty także możesz się przekonać, jak poprzez muzyczną pasję można pomóc potrzebującym. 

Stacjonarne Salony Muzyczne Riff są czynne zgodnie z godzinami otwarcia, i pracują według podwyższonych warunków bezpieczeństwa.

W okresie świątecznym jesteśmy dla Was bardziej otwarci

Chcesz mieć pewność, że w tym roku pod choinką będą prezenty, a nie karteczka z informacją “Mikołaj utknął w zaspie i dojedzie po świętach…”. Dlatego przeczytaj nasz przewodnik szybkich zakupów świątecznych.

Święta za pasem, a więc żarty się skończyły. To już ostatni dzwonek, aby rozejrzeć się za upominkiem pod choinkę. Jeśli nie wiesz, co kupić bliskiej osobie - my Cię zainspirujemy!

Dobra wiadomość dla przymierzających się do kupna nowej gitary z pudłem. Kurs gry Jarka Nyckowskiego jest także dla Was. 

Masz problem ze znalezieniem właściwego prezentu dla kogoś bliskiego? Muzyka zawsze jest dobrą odpowiedzią. Sprawdź nasze pomysły na prezent

Pianina gabinetowe Casio stają się wiele łatwiej dostępne dzięki promocyjnemu transportowi gratis

Prawdziwy rock’n’rollowiec nie tylko zna się na muzyce, lecz potrafi również dobrze się ubrać. Wie z czym nosić glany i nie wstydzi się paska z ćwiekami. Ale rockmani wiedzą także, że modę nie zawsze trzeba traktować na serio.