Blog Riff

Pytanie z tytuły chyba najczęściej pada z ust naszych klientów podczas wizyty w naszych Salonach. Jest to naturalnie bardzo szeroki temat do omówienia, natomiast w tym tekście postaramy się odpowiedzieć na podstawowe wątpliwości, jakie pojawiają się w świadomości osób zainteresowanych graniem muzyki. 

Kilka dni temu obchodziliśmy okrągła rocznicę dnia, w którym stopa człowieka pierwszy raz w historii odcisnęła swój ślad na powierzchni księżyca. Było to tak przełomowe wydarzenie, że musiało odcisnąć swoje piętno także w popkulturze. 

To oni stworzyli przemysł muzyczny, jaki znamy. To oni stojąc w cieniu wielkich gwiazd sami te gwiazdy tworzyli. Architekci popkultury, inżynierowie nowych brzmień, planiści karier, menedżerowie muzyczni. To im własnie poświęcimy chwilę. 

Salon w Poznaniu przez kilka ostatnich tygodni był w trakcie remontu. Wszystkie prace budowlane i wykończeniowe zostały już zakończone, więc zapraszamy Was do zobaczenia ich rezultatu. 

Teraz przy zakupie systemu PA marki Yamaha STAGEPAS możesz liczyć nawet na 100€ zwrotu kosztu dzięki akcji CASHBACK. Sprawdź szczegóły

Właściciele kontrolerów Akai Fire mogą uzupełnić swoją bibliotekę sampli o 3 nowe ich zestawy z Sample Tools

Mapex Workshop Days to idealna okazja do pogłębienia wiedzy z techniki gry na perkusji z rąk profesjonalisty najwyższej klasy, Łukasza Sarneckiego. Obserwuj nasze social media, aby nie przegapić kolejnych warsztatów. 

Sprawdź możliwości interfejsów Focusrite. Imponujące, prawda? A to nie wszystko. Teraz Twój interfejs może być co miesiąc wzbogacany o nowe pluginy i dawać Ci coraz więcej możliwości. 

W bydgoskim salonie Riff miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie związane ściśle z gitarami Fender. Przedstawiliśmy kluczowe pozycje marki, zaprezentowaliśmy ich brzmienie, a jeden z uczestników taką gitarę zabrał do domu dzięki wygranej w konkursie. 

Przychodząc na warsztaty Homerecording dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne do uruchomienia swojego domowego studia nagraniowego.