Blog Riff

Fanów twórczości malarskiej Szymona Chwalisza powinna zainteresować limitowana linia ubrań, plecaków i toreb z grafikami artysty. 

Kiedy George Michael komponował „Last Christmas” nie miał pojęcia, że piosenka stanie się tak potężnym evergreenem, który okaże się prawdziwym symbolem świąt Bożego Narodzenia. Śmiało można stwierdzić, że jest to współczesna kolęda, którą znają miliony ludzi na całym świecie. A to z pewnością inspiruje wielu innych artystów, którzy decydują się na nagrywanie własnych piosenek z zabarwieniem mocno świątecznym. Na jakie alternatywne kolędy warto zwrócić uwagę?

Przekonaj się o jakości D'Addario. Wygraj jeden z wyjątkowych zestawów strun na naszej stronie na Facebooku. 

Zobacz jak wziąć udział w loterii i wygrać samochód!

Wybierz swój podkład i zawalcz w konkursie o nowy świąteczny hit!

Każdy z nas chce w święta obdarować najbliższych prezentami, które pomogą stworzyć piękne wspomnienia. Przygotowaliśmy kilka pomysłów co wybrać, aby to się udało. 

Freddie Mercury to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych wokalistów wszechczasów. Barwa głosowa, jaką operował to czterooktawowy baryton, którego nie sposób podrobić i naśladować. Kiedy zmarł w 1991 roku cały świat wstrzymał oddech i do tej pory nie może go z siebie w pełni wypuścić. Z pewnością skończyła się pewna epoka, która na zawsze zmieniła oblicze muzyki rozrywkowej. 24 listopada będziemy obchodzić 31. rocznicę śmierci muzyka, co jest doskonałą okazją, by wspomnieć jego osobę i twórczość. My wracamy do Freddiego również poprzez wyjątkowy konkurs.

To jest idealny czas, aby rozpocząć swoją przygodę z pianinem. Kupując pianino marki CASIO* otrzymasz dostęp do kursu online, który pomoże Ci postawić pierwsze kroki w grze na tym instrumencie.

Poznaj sprzęt, o którym Tom Rowlands z The Chemical Brothers powiedział "Świetny sprzęt do jammowania. Design i jakość wykonania też stoją na wysokim poziomie"

Sława, kariera i wyprzedane stadiony to marzenie każdego muzyka. Niestety nie wszystkim jest dane je spełnić. Potrzebny jest do tego nie tylko talent, lecz również łut szczęścia i… dobry menedżer, który odpowiednio pokieruje artystę lub cały zespół. Czasem to wręcz od niego zależy sukces danego wykonawcy, który nie zawsze wie, jak wykorzystać swój potencjał. Zapraszamy do lektury ostatniej części cyklu o menedżerach muzycznych, którzy zmienili bieg historii.