Blog Riff

Salon w Poznaniu przez kilka ostatnich tygodni był w trakcie remontu. Wszystkie prace budowlane i wykończeniowe zostały już zakończone, więc zapraszamy Was do zobaczenia ich rezultatu. 

Teraz przy zakupie systemu PA marki Yamaha STAGEPAS możesz liczyć nawet na 100€ zwrotu kosztu dzięki akcji CASHBACK. Sprawdź szczegóły

Właściciele kontrolerów Akai Fire mogą uzupełnić swoją bibliotekę sampli o 3 nowe ich zestawy z Sample Tools

Mapex Workshop Days to idealna okazja do pogłębienia wiedzy z techniki gry na perkusji z rąk profesjonalisty najwyższej klasy, Łukasza Sarneckiego. Obserwuj nasze social media, aby nie przegapić kolejnych warsztatów. 

Sprawdź możliwości interfejsów Focusrite. Imponujące, prawda? A to nie wszystko. Teraz Twój interfejs może być co miesiąc wzbogacany o nowe pluginy i dawać Ci coraz więcej możliwości. 

W bydgoskim salonie Riff miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie związane ściśle z gitarami Fender. Przedstawiliśmy kluczowe pozycje marki, zaprezentowaliśmy ich brzmienie, a jeden z uczestników taką gitarę zabrał do domu dzięki wygranej w konkursie. 

Przychodząc na warsztaty Homerecording dowiesz się wszystkiego, co jest niezbędne do uruchomienia swojego domowego studia nagraniowego.

Trasy koncertowe potrafią być męczące. To jedna z najcięższych życiowo ról dla muzyka, które trzeba odegrać i powrócić z niej całym i zdrowym. Oto 7 naszych sposobów, jak po trasie koncertowej nie wylądować w sanatorium!

Udostępniamy usługę, na którą czekało wielu naszych Klientów. Weź leasing w Salonach Muzycznych Riff! To rozwiązanie doskonałe dla przedsiębiorców, dostępne już w naszych Salonach stacjonarnych i sklepie internetowym. Gorąco polecamy!

Nowość zaprezentowana na ostatnich targach NAMM już dostępna w Salonach Muzycznych Riff. Dowiedz się więcej o gitarach Fender Acoustasonic!