Blog Riff

Teraz decydując się na zakup mikrofonu Shure z serii Motiv mozesz uzyskać darmową licencję Adobe Premiere Rush. Sprawdź szczegóły

Już niebawem w Salonach Muzycznych Riff nowość popularnej marki strun do gitary

Walentynki to czas zakochanych, gdy stajemy się bardziej wylewni, niż zwykle. I choć miłość powinniśmy okazywać codziennie, to właśnie 14 lutego mobilizujemy siły, aby wyznać uczucie ukochanej osobie. My jednak mamy sposób na to, aby miłosne emocje były z Wami przez cały czas.

Nie ma nic piękniejszego, niż łączenie przyjemnego z pożytecznym. Ty także możesz się przekonać, jak poprzez muzyczną pasję można pomóc potrzebującym. 

Stacjonarne Salony Muzyczne Riff są czynne zgodnie z godzinami otwarcia, i pracują według podwyższonych warunków bezpieczeństwa.

W okresie świątecznym jesteśmy dla Was bardziej otwarci

Chcesz mieć pewność, że w tym roku pod choinką będą prezenty, a nie karteczka z informacją “Mikołaj utknął w zaspie i dojedzie po świętach…”. Dlatego przeczytaj nasz przewodnik szybkich zakupów świątecznych.

Święta za pasem, a więc żarty się skończyły. To już ostatni dzwonek, aby rozejrzeć się za upominkiem pod choinkę. Jeśli nie wiesz, co kupić bliskiej osobie - my Cię zainspirujemy!

Dobra wiadomość dla przymierzających się do kupna nowej gitary z pudłem. Kurs gry Jarka Nyckowskiego jest także dla Was. 

Masz problem ze znalezieniem właściwego prezentu dla kogoś bliskiego? Muzyka zawsze jest dobrą odpowiedzią. Sprawdź nasze pomysły na prezent