Blog Riff

W czasach ciągłej rywalizacji sam talent to za mało, aby wybić się ze swoją twórczością. Wielu artystów potrzebuje dodatkowego wsparcia, dzięki któremu mają większe szanse, by zabłyszczeć na panteonie gwiazd. Choć mało o tym się mówi, za sukcesem muzyków często stoją ich menedżerowie, którym zawdzięczają nie tylko karierę, lecz czasem także życie. Niestety historia pokazuje, że karta losu potrafi również się odwrócić i nawet własny agent może okazać się największym wrogiem. W poprzednich odsłonach naszego cyklu poznaliśmy kilka sylwetek najbardziej znanych muzycznych menedżerów – czas na kolejne ciekawe życiorysy.

Jeśli właśnie kupiłeś gitarę lub bas ESP, E-II, LTD (lub planujesz wkrótce), otrzymałeś dużo więcej niż myślisz. ESP z dumą współpracuje ze światowej sławy liderem współczesnej edukacji muzycznej - Musicians Institute w zakresie specjalnej oferty dla osób, które zakupią nasze instrumenty: trzy miesiące darmowego dostępu do szerokiego wyboru kursów MI Online.

Muzyka jest wszędzie. Choć mieni się różnymi brzmieniami, można ją usłyszeć w każdym miejscu na ziemi. A co najważniejsze – sami możemy ją tworzyć, a potem zabrać tam, gdzie tylko nam się podoba. Dzięki temu nasze ulubione dźwięki usłyszymy nie tylko w domowym zaciszu, lecz również w plenerze. A lato to doskonała okazja, aby pomuzykować pod gołym niebem.

Na dworze robi się coraz cieplej, natura eksplodowała soczystą zielenią i jest to idealny czas na realizację Twoich gitarowych marzeń! 

Poznaj walory innowacyjnego pianina cyfrowego CASIO AP-470. Jego klasyczny wygląd oraz niesamowite brzmienie zachwycą każdego pasjonata muzyki

Zastanawialiście się kiedyś jaki kształt ma rdzeń waszych ulubionych struny? Jeśli Twoja odpowiedź na to pytanie jest twierdząca to jesteś jednym z tych muzyków, przed którymi sprzęt muzyczny nie ma żadnych tajemnic.

Wojna w Ukrainie okazała się zaskoczeniem dla całego świata. Choć konflikt z Rosją trwa już od kilku lat, nikt nie chciał uwierzyć, że dojdzie do inwazji na taką skalę. Ten atak pokazał, jak bardzo ludzie potrafią się solidaryzować w obliczu cierpienia innych. To właśnie wtedy otwieramy serca, by okazać swoje wsparcie – nie tylko duchowe, lecz również materialne. W pomoc Ukraińców zaangażowało się tysiące Polaków, w tym osoby z pierwszych stron gazet. A w jaki sposób pomagają muzycy?

Sprawdź najnowszą promocję Casio

Już niebawem nowy zestaw Mapex Armory w limitowanym kolorze. Prawdziwa gratka dla perkusistów.

Pianina gabinetowe Casio stają się wiele łatwiej dostępne dzięki promocyjnemu transportowi gratis