Blog Riff

Kupując prezenty gwiazdkowe w Riffie dajesz sobie szansę na wygraną prezentu dla siebie! Weź udział w naszym świątecznym konkursie.

30 listopada w warszawskim Salonie Riff Megastore będą miały miejsce 3 wyjątkowe wydarzenia. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wstęp darmowy! 

Już 29 listopada spotykamy się w Salonie w Bydgoszczy, aby zwiększyć swoje umiejętności na gitarze elektrycznej. Mariusz Lemański obiecał podzielić się z Wami swoimi najcenniejszymi radami.

Nie przegap okazji na spotkanie z Kochankiem. Z Nocnym Kochankiem. Pogadamy o gitarach ESP i innych ciekawych rzeczach. 

Tom Morello, Zack de la Rocha, Brad Wilk oraz Tim Commerford ostatni raz stanęli razem na scenie aż 9 lat temu. Teraz wiemy, że to nie był ostatni koncert zespołu Rage Against The Machine. 

Przed Wami trzecia część cyklu edukacyjno-historycznego na temat ludzi, których mogliście nie znać, ale na pewno ich praca była przez Was zauważana. Poznajcie kolejne nazwiska z listy największych menedżerów muzycznych.

Dzięki tej promocji możesz otrzymać za darmo licencję na oprogramowanie Analog Lab aż na 6 miesięcy. Sprawdź szczegóły 

Skorzystaj z promocji na gitary Yamaha. Decydując się na instrumenty z serii Pacifica możesz otrzymać pokrowiec wyprodukowany przez Canto. Sprawdź szczegóły.

Od razu po premierze filmu "Joker" zaczęły pojawiać się na jego temat prawie same pochlebne opinie. Postać złoczyńcy wywodzącego się z uniwersum DC została przedstawiona w sposób dający nieco pojąć świat, w jakim żyje i wartości jakimi się posługuje. Jak to bywa przy dużych premierach filmowych, nie obyło się jednak bez skandali. 

Teraz możesz spać spokojnie dzięki promocji przedłużającej gwarancję na monitory ADAM AUDIO. Dodatkowo otrzymasz 100 dni subskrypcji Tidal gratis! Sprawdź szczegóły.