Aktualności

Tom Morello, Zack de la Rocha, Brad Wilk oraz Tim Commerford ostatni raz stanęli razem na scenie aż 9 lat temu. Teraz wiemy, że to nie był ostatni koncert zespołu Rage Against The Machine. 

Przed Wami trzecia część cyklu edukacyjno-historycznego na temat ludzi, których mogliście nie znać, ale na pewno ich praca była przez Was zauważana. Poznajcie kolejne nazwiska z listy największych menedżerów muzycznych.

Dzięki tej promocji możesz otrzymać za darmo licencję na oprogramowanie Analog Lab aż na 6 miesięcy. Sprawdź szczegóły 

Skorzystaj z promocji na gitary Yamaha. Decydując się na instrumenty z serii Pacifica możesz otrzymać pokrowiec wyprodukowany przez Canto. Sprawdź szczegóły.

Od razu po premierze filmu "Joker" zaczęły pojawiać się na jego temat prawie same pochlebne opinie. Postać złoczyńcy wywodzącego się z uniwersum DC została przedstawiona w sposób dający nieco pojąć świat, w jakim żyje i wartości jakimi się posługuje. Jak to bywa przy dużych premierach filmowych, nie obyło się jednak bez skandali. 

Teraz możesz spać spokojnie dzięki promocji przedłużającej gwarancję na monitory ADAM AUDIO. Dodatkowo otrzymasz 100 dni subskrypcji Tidal gratis! Sprawdź szczegóły.

Lubisz zaglądać do naszego sklepu internetowego? Zapisz się do newslettera a sami damy Ci znać, kiedy będzie warto zobaczyć coś ciekawego.

Nie da się nie zauważyć ich obecności w zespole, pomimo zajmowania miejsca z tyłu sceny. Nie usłyszysz ich w piosence tylko kiedy przestaną w ogóle grać. Dzisiaj przedstawiamy >SUBIEKTYWNY< ranking TOP5 największych perkusistów.

W kalendarzu co prawda już jesień, ale ta prawdziwa złota polska jesień także czasami potrafi przypomnieć letnią aurę. Na te słoneczne chwile przed nadchodzącą zimą wyposaż się w ukulele Kohala, w ten weekend o 15% tańsze. 

Statyw to zazwyczaj pierwsze akcesorium do pianina, którego brak zauważamy po zakupie instrumentu. Teraz decydując się na zakup dowolnego pełnowymiarowego pianina Casio otrzymasz od nas statyw w prezencie.