×

Akcesoria do Instrumentów Smyczkowych

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-20 z 88 pozycji

Jeśli grasz na skrzypcach, altówce, wiolonczeli lub kontrabasie, skorzystaj z naszej oferty i zamów potrzebne akcesoria do instrumentów smyczkowych. Znajdziesz w tym miejscu wszystko, czego może potrzebować użytkownik tego typu instrumentów, od wysokiej klasy, eleganckich i wyjątkowo stabilnych statywów zaczynając, przez smyczki, a na futerałach i lekkich pokrowcach kończąc.

Podstawowe akcesoria do instrumentów smyczkowych

Wszystkim użytkownikom skrzypiec, wiolonczeli i innych instrumentów smyczkowych polecamy akcesoria do ich przechowywania, strojenia oraz gry. W sklepie Riff.net.pl czekają na Ciebie eleganckie futerały i pokrowce, solidne statywy i podpórki, tunery do strojenia, smyczki i kalafonie do ich smarowania. Kalafonia jest rodzajem żywicy używanej do smarowania włosia smyczka w celu zwiększenia jego przyczepności do strun. Zamówisz u nas również podstawki do skrzypiec i dedykowane im żeberka, które chronią powierzchnię cennego instrumentu przed nieestetycznymi przetarciami i zarysowaniami. Co ważne, podstawowe akcesoria do instrumentów smyczkowych są niezbędnym wyposażeniem każdego muzyka, zwłaszcza jeśli zależy mu na ochronie instrumentu, jego bezpiecznym użytkowaniu, przechowywaniu i transporcie.

Uzupełniające akcesoria do skrzypiec i innych instrumentów smyczkowych

Dopełnieniem naszej oferty są drobne, przydatne akcesoria do instrumentów smyczkowych, dzięki którym strojenie i użytkowanie tego typu sprzętu jest zdecydowanie łatwiejsze i wygodniejsze. Przykładem takich akcesoriów są elektroniczne tunery i ręczne mikrostroiki, specjalne tłumiki do skrzypiec, podbródki dostępne w różnych rozmiarach, strunociągi i inne. Dzięki prezentowany akcesoriom instrumenty smyczkowe są wygodniejsze w użytkowaniu i ich strojenie zajmuje mniej czasu.

Sprawdź, jakie akcesoria do instrumentów smyczkowych aktualnie oferujemy i zamów to, co jest Ci najbardziej potrzebne. Możesz zamówić smyczek, kalafonię, elegancki futerał, statyw lub podstawkę, tuner, ewentualnie inny przyrząd do strojenia, a także podbródek lub żeberko.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja