Perkusje Elektroniczne

filtruj

Jest 69 produktów.

Pokazano 1-20 z 69 pozycji
Aktywne filtry

Wynalezione i wprowadzone do sprzedaży w latach 70. XX wieku, współczesne perkusje elektroniczne stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych, akustycznych zestawów perkusyjnych. Są instrumentami dużo cichszymi niż perkusje akustyczne, a zatem idealnymi do ćwiczeń w domu, kompaktowymi, które nie wymagają użycia dodatkowego nagłośnienia w postaci mikrofonów. Obsługa tego typu instrumentów jest dzięki temu wygodniejsza i są one polecanym wyborem dla małych, zwłaszcza domowych studiów.

Co to są perkusje elektroniczne?

O ile akustyczne perkusje składają się z idiofonów i membranofonów uderzanych, o tyle elektroniczne perkusje jedynie pod względem wyglądu przypominają tego typu instrumenty, a emitowany przez nie dźwięk generowany jest elektronicznie. Perkusje elektroniczne są zatem rodzajem muzycznych syntezatorów, które starają się naśladować oryginalne dźwięki generowane przez różnego rodzaju bębny i talerze wchodzące w skład akustycznych zestawów perkusyjnych. Dzięki stałemu postępowi technologicznemu dźwięki generowane przez instrumenty elektroniczne są już niemal nie do odróżnienia od akustycznych dźwięków wydawanych przez instrumenty tradycyjne, ale wprawne ucho wciąż dostrzeże różnicę.

Markowe perkusje elektroniczne do nauki i dla profesjonalistów

W ofercie przygotowanej przez sklep muzyczny Riff.net.pl znajdziesz różnorodne perkusje elektroniczne znanych producentów. Na szczególne wspomnienie zasługują sprzedawane przez nas perkusje elektroniczne Roland. To wysokiej klasy zestawy wyposażone w szereg czujników pozwalających na lepsze odwzorowanie dźwięków w zależności od siły i punktu uderzenia w pad, z zaawansowanym modułem otwierającym przed początkującym, a tym bardziej przed bardziej doświadczonym muzykiem szereg nowych możliwości.

Do nauki gry, eksperymentowania z brzmieniami i ćwiczeń w małym studio lub w domu, jako alternatywa dla dużych i głośnych perkusji akustycznych, doskonale nadają się przystępne cenowo, nowoczesne perkusje elektroniczne. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych instrumentów i wybierz model perkusji o interesującej Cię specyfikacji technicznej.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja