Struny do Gitary Elektrycznej

filtruj

Jest 323 produktów.

Pokazano 1-20 z 323 pozycji
Aktywne filtry

Wykonane z materiałów ferromagnetycznych, wysokiej klasy struny do gitary elektrycznej oferowane są przez nasz sklep w dużej różnorodności rozmiarów i poziomów twardości. Sprzedajemy struny z rdzeniem o przekroju okrągłym i heksagonalnym, w różnych typach owijek, które nadają strunom specyficzne brzmienie, zwiększają ich trwałość i podkreślają atrakcyjny wygląd.

Materiał na struny do gitary elektrycznej

Współcześnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem w przypadku muzyków użytkujących gitary elektryczne są struny stalowe o przekroju okrągłym, zwykle wzbogacone specjalną owijką, która nadaje im dodatkowe, pożądane właściwości. Stalowe struny do gitary elektrycznej powstają z tzw. stali niklowanej lub nierdzewnej, ale w sprzedaży dostępne są również struny wykonane z czystego niklu, o głębszych brzmieniach, struny kobaltowe i inne. Ważne jedynie, by do ich produkcji użyto materiału ferromagnetycznego. Specjalne owijki nie mają znaczącego wpływu na charakterystykę brzmienia strun, ale wpływają na ich trwałość. Dzięki owijkom struny zachowują wyjściowe brzmienie przez dłuższy czas i są mniej podatne na zerwanie.

Rozmiar i grubość strun do gitary elektrycznej

Jeśli interesują Cię wyłącznie dobre struny do gitary elektrycznej, do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy produkty największych i najlepszych producentów. W sklepie Riff.net.pl znajdziesz oryginalne struny do gitary elektrycznej wielu znanych marek, w różnych rozmiarach i poziomach twardości. Wybierając struny cienkie, będziesz mieć mniejsze trudności z ich dociskaniem do progów i wykonywaniem bendów. Struny grubsze charakteryzuje natomiast dłuższy sustain i mniejsza podatność na zerwanie.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty, sięgając po markowe struny do gitary elektrycznej o pożądanym poziomie twardości (grubości) i w odpowiednim rozmiarze dopasowanym do rodzaju użytkowanej gitary. Znajdziesz w tym miejscu zestawy strun do różnych modeli gitar elektrycznych, w wielu rozmiarach, ze stali nierdzewnej, niklowanych i innych, w różnych typach owijek. Wybierz produkt o pożądanych parametrach. Zapraszamy!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja