×

Wzmacniacze do Gitary Elektrycznej

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 118 produktów.

Pokazano 1-20 z 118 pozycji

Artystom występującym na scenie oraz tym, którzy grają dla własnej przyjemności lub nagrywają w studio, polecamy dobrej jakości wzmacniacze do gitary elektrycznej. To sprzęt stworzony z myślą o wzmacnianiu sygnału elektroakustycznego z gitary elektrycznej, zwykle wyposażony w dodatkowe układy elektroniczne służące przetwarzaniu i modyfikacji dźwięku. Pierwsze wzmacniacze pojawiły się na rynku pod koniec lat 40-tych XX wieku. Dziś możesz wybierać pomiędzy różnymi ich wersjami.

Rodzaje wzmacniaczy do gitar akustycznych

W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli wzmacniaczy do gitar elektrycznych. Urządzenia dla profesjonalistów, które oferują niezwykle czyste brzmienia, ale nie wybaczają błędów, to sprzęt bazujący na tradycyjnych, obecnie dość drogich rozwiązaniach lampowych. Znacznie tańszy i wygodniejszy w codziennej eksploatacji jest tranzystorowy wzmacniacz do gitary elektrycznej. Jeśli interesuje Cię prosty w obsłudze, a przy tym wyposażony w funkcję przetwarzania i modyfikacji dźwięków wzmacniacz do gitary elektrycznej dla początkujących, model cyfrowy wydaje się najlepszą opcją. Na rynku dostępna jest jeszcze trzecia kategoria tego typu urządzeń. Są nią hybrydowe wzmacniacze do gitary elektrycznej, czyli urządzenia wyposażone w przedwzmacniacz lampowy i cyfrowy wzmacniacz mocy.

Jakie wzmacniacze do gitary elektrycznej oferujemy?

Do dyspozycji klientów sklepu riff.net.pl przygotowaliśmy bogaty wybór wzmacniaczy o zróżnicowanej konstrukcji. To sprzęt odpowiedni zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów, dla których gitary elektryczne są instrumentami pierwszego wyboru. Znajdziesz w tym miejscu głowice, komba gitarowe, kolumny głośnikowe i wiele akcesoriów dedykowanych obsłudze wzmacniaczy. To wysokiej klasy sprzęt dostępny w naszym sklepie, w niezwykle konkurencyjnych cenach. Sprzedajemy oryginalne wzmacniacze do gitary elektrycznej takich marek jak Fender, Marshall, Orange, Kustom Defender i wiele innych. Wybierz sprzęt ulubionego producenta, o pożądanych parametrach technicznych. Polecamy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja