×

Flety Proste

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Oferowane flety proste to jedne z najpopularniejszych instrumentów dętych. Zostały one wyprodukowane z drewna lub bezpiecznego tworzywa sztucznego (np. ABS). Nauka gry na flecie nie należy do skomplikowanych, dlatego bardzo często wykorzystywane są one do celów edukacyjnych w szkołach podstawowych. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym mało skomplikowanym instrumentem lub Twoja pociecha potrzebuje sprawdzonego produktu na zajęcia z muzyki, w tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Przygotowaliśmy flety proste wykonane przez najlepszych producentów w branży. Posiadają one niezbędne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo eksploatacji i dbałość o najdrobniejsze detale. W ofercie salonu Riff.net.pl dostępne są m.in. takie marki jak: GEWA, HOHNER, MAT-MAX i YAMAHA intrumenty.

Dysponujemy zarówno prostymi, jak i zaawansowanymi konstrukcjami, które wykorzystywane są przez popularnych muzyków (np. flety proste sopranowe lub tenorowe). Gwarantujemy więc, że zaspokoimy potrzeby każdego użytkownika! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych propozycji. Sprawdź również flety poprzeczne.

Wybierając flet prosty drewniany, sięgasz po najbardziej tradycyjny instrument dęty, który cieszy się ogromną popularnością. Flet prosty posiada wspaniałą historię, ponieważ pochodzi on od ludowej fujarki. Jego kształt wciąż zbliżony jest do pierwotnej konstrukcji, dzięki czemu gwarantuje interesujące doznania w czasie gry. Jeśli zatem interesuje Cię klasyczny flet drewniany lub jego wersja z tworzywa sztucznego, w tej kategorii sklepu Riff.net.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji.

Jaki flet prosty drewniany dla dzieci?

Wybierając flet dla dzieci, zawsze należy stawiać na najprostsze i najbardziej tradycyjne konstrukcje. Maluchy podczas nauki powinny poznać podstawy, które z czasem będą rozwijać zgodnie ze swoimi dotychczasowymi umiejętnościami i możliwościami.

Wciąż nie wiesz jaki flet do szkoły podstawowej będzie idealny? Flet szkolny musi być  zgodny z oczekiwaniami nauczycieli – niezależnie, czy chodzi o naukę w trakcie szkolnych zajęć muzyki, czy prywatnych lekcji. Zawsze inwestuj jednak w wysokiej klasy asortyment, który gwarantuje precyzyjne wykonanie ze sprawdzonych materiałów. Otrzymasz wtedy gwarancję, że instrument będzie grać czysto, a użytkownik będzie bezpieczny podczas edukacji lub wystąpień.

Wszystkie flety proste dostępne w Riff.net.pl to asortyment szczegółowo wyselekcjonowany z oferty najpopularniejszych producentów. Charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania, dbałością o szczegóły i wysokogatunkowymi materiałami zapewniającymi bezpieczeństwo.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja