Flety Proste

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-20 z 25 pozycji
Aktywne filtry

Oferowane flety proste to jedne z najpopularniejszych instrumentów dętych. Zostały one wyprodukowane z drewna lub bezpiecznego tworzywa sztucznego (np. ABS). Nauka gry na flecie nie należy do skomplikowanych, dlatego bardzo często wykorzystywane są one do celów edukacyjnych w szkołach podstawowych. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym mało skomplikowanym instrumentem lub Twoja pociecha potrzebuje sprawdzonego produktu na zajęcia z muzyki, w tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Przygotowaliśmy flety proste wykonane przez najlepszych producentów w branży. Posiadają one niezbędne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo eksploatacji i dbałość o najdrobniejsze detale. W ofercie salonu Riff.net.pl dostępne są m.in. takie marki jak: GEWA, HOHNER, MAT-MAX i YAMAHA intrumenty.

Dysponujemy zarówno prostymi, jak i zaawansowanymi konstrukcjami, które wykorzystywane są przez popularnych muzyków (np. flety proste sopranowe lub tenorowe). Gwarantujemy więc, że zaspokoimy potrzeby każdego użytkownika! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych propozycji. Sprawdź również flety poprzeczne.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja