×

Sprzęt do podcastów

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-20 z 45 pozycji

Zaprojektowane z myślą o przygotowaniu profesjonalnych prezentacji multimedialnych i nagrań audio, przydatne w pracy dziennikarskiej, ale polecane również youtuberom i streamerom, wysokiej klasy mikrofony pojemnościowe i inny sprzęt do podcastów znajdziesz w sklepie muzycznym Riff.net.pl w bogatym wyborze modeli. Sprzedajemy kompletne zestawy do tworzenia nagrań audio w domowym lub profesjonalnym studio.

Mikrofony pojemnościowe do studia

Charakteryzujący się dużą czułością, studyjne mikrofony pojemnościowe to podstawowy sprzęt do podcastów, czyli formy internetowej publikacji audio, która w standardowej wersji pozbawiona jest obrazu. Oczywiście wielu youtuberów decyduje się na tworzenie podcastów w formie materiałów wideo (połączenie dźwięku i obrazu). Pojemnościowe mikrofony do podcastów mają bardzo dużą czułość, dzięki czemu rejestrują dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości, a tym samym przygotowane z ich pomocą materiały mają wysoką jakość. Nagrania muszą być jednak realizowane w odpowiednich warunkach, ponieważ tego typu sprzęt rejestruje także wszelkiego rodzaju szumy i hałasy dochodzące z tła.

Najlepszy sprzęt do podcastów dla amatorów i profesjonalistów

W ofercie przygotowanej przez nasz internetowy sklep muzyczny znalazło się miejsce zarówno dla przystępnych cenowo mikrofonów pojemnościowych, które w zupełności wystarczą do przygotowania dobrej jakości nagrania audio w domowym studio oraz dla profesjonalnych urządzeń do radia, dla dziennikarzy i innych doświadczonych twórców. Profesjonalny sprzęt do nagrywania podcastów gwarantuje najlepszą jakość dźwięku i zwykle sprzedawany jest wraz z dopasowanymi akcesoriami, które pomagają ograniczyć ewentualne szumy. Znajdziesz w tym miejscu wysokiej klasy sprzęt do podcastów takich marek jak Novox, Be Joe, Rode, Fzone i innych.

Popracuj nad jakością publikowanych nagrań, sięgając po markowy sprzęt do podcastów lub przygotowania wartościowych pod względem jakości dźwięku materiałów wideo. Zamów profesjonalny mikrofon pojemnościowy z akcesoriami do montażu w prywatnym studio.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja