Gitary Basowe dla Leworęcznych

filtruj

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Czterostrunowe gitary basowe dla leworęcznych są lustrzaną wersją gitar standardowych. Zarówno korpus, jak i cały osprzęt w tego typu instrumentach został obrócony w ten sposób, by zapewnić wygodny chwyt i umożliwić gry lewą ręką. To doskonała opcja dla basistów leworęcznych, zarówno dla początkujących muzyków, jak i doświadczonych artystów, którzy dotychczas używali wyłącznie przerobionych gitar standardowych.

Profesjonalne gitary basowe dla leworęcznych muzyków

Do dyspozycji osób leworęcznych sklep Riff.net.pl przygotował podstawowe rodzaje gitar o zmodyfikowanej konstrukcji. Gitary basowe dla leworęcznych mają obrócony korpus i osprzęt oraz odwrócone struny, co umożliwia grę w zmienionej pozycji. Wśród tego typu instrumentów znalazło się miejsce na profesjonalne, fabrycznie nowe gitary basowe leworęczne. Instrumenty tego typu nie są przerabiane, ale wypuszczone na rynek już w wariancie przystosowanym do potrzeb leworęcznego basisty. Obrócenie instrumentu ma wpływ na komfort gry lewą ręką. Dzięki temu prezentowane gitary basowe mogą pomóc w doskonaleniu posiadanych umiejętności przez leworęcznych basistów, w znaczący sposób ułatwią naukę gry osobom początkującym.

Jakie gitary basowe dla leworęcznych polecamy?

Pomimo mniejszej dostępności gitar o obróconym korpusie, do oferty naszego sklepu udało nam się wprowadzić kilka modeli tego typu instrumentów. Prezentowane gitary basowe dla leworęcznych są wysokiej klasy sprzętem muzycznym pochodzącym od renomowanych producentów. Doskonałym tego przykładem jest gitara basowa dla leworęcznych firmy Ibanez SR300EBL-WK. To piękny, starannie wykonany i w pełni funkcjonalny instrument muzyczny, dzięki któremu masz szansę rozwinąć dotychczasowe umiejętności, wznosząc je na nowy, wyższy poziom.

Jeśli szukasz instrumentu muzycznego dobrze dopasowanego do swoich potrzeb, zapoznaj się z naszą ofertą na profesjonalne gitary basowe dla leworęcznych lub sięgnij po sprzęt tradycyjny, o interesującej Cię konstrukcji. W sklepie znajdziesz dziesiątki gitar basowych pochodzących od wielu renomowanych producentów. Zapraszamy!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja