Mikrofony do Kamer

filtruj

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Aktywne filtry

Zadbaj o dobrą jakość dźwięku podczas nagrań wideo, sięgając po profesjonalne mikrofony do kamery australijskiej marki Rode lub amerykańskiej Shure. Znajdziesz w tym miejscu najwyższej jakości sprzęt dźwiękowy, w szczególności polecany osobom tworzącym różnorodne materiały wideo na potrzeby popularnych platform internetowych. Sprawdź, jakie mikrofony sprzedajemy i zamów urządzenie o interesujących Cię parametrach.

Profesjonalne mikrofony do kamery z funkcją tłumienia szumów

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu jakości dźwięków rejestrowanych podczas nagrywania różnorodnych materiałów wideo, w studio, domu lub plenerze, koniecznie wyposaż kamerę w dodatkowy mikrofon zewnętrzny. W ofercie sklepu riff.net.pl znajdziesz najlepszej jakości sprzęt do nagrywania dźwięku, do kamer cyfrowych, w tym pojemnościowe mikrofony do kamery Rode z funkcją tłumienia szumów i wstrząsów. Tego typu sprzęt doskonale nadaje się do pracy na zewnątrz, w terenie, gdzie jakość rejestrowanych dźwięków przy pomocy wbudowanego w kamerę mikrofonu pozostawia wiele do życzenia. Zewnętrzne mikrofony do kamery redukują wibracje i szumy otoczenia, tym samym jakość nagrań stoi na wyższym poziomie.

Mikrofony do kamer z osłoną przeciwwietrzną

Profesjonalne mikrofony do kamery to nie tylko lepsze zbieranie dźwięku, ale także możliwość eliminacji wielu niepożądanych efektów, w tym szumów, które wpływają na obniżenie czytelności nagrania audio. W celu poprawy jakości rejestrowanych dźwięków mikrofony do kamer zwykle sprzedawane są w zestawie z osłoną przeciwwietrzną oraz specjalnym mocowaniem lub stojakiem przeznaczonym do tłumienia wstrząsów. To bardzo ważne, zwłaszcza gdy nagrywasz w plenerze.

Zapoznaj się z całością naszej oferty obejmującej różnorodne mikrofony do kamery. Zamów oryginalny sprzęt Rode lub Shure i ciesz się nie tylko pięknymi ujęciami, ale i doskonałej jakości dźwiękiem wolnym od szumów oraz innych zakłóceń. Dzięki zewnętrznym mikrofonom pozbędziesz się niechcianych trzasków i tworzone przez Ciebie materiały wideo zyskają nową, wyższą jakość. Zamów już dzisiaj w naszym sklepie!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja