×

Mikrofony Lavalier

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Charakteryzujące się niewielkim rozmiarem, dyskretne mikrofony krawatowe to popularny sprzęt wykorzystywany do nagrywania wywiadów i innych materiałów dziennikarskich, używany przede wszystkim w studiach telewizyjnych, a coraz częściej również w studiach zakładanych i prowadzonych przez internetowych twórców. W sklepie Riff.net.pl znajdziesz wiele modeli tego typu mikrofonów w doskonałych cenach.

Jak używać mikrofonu krawatowego?

Ze względu na niewielki rozmiar i specyficzny sposób montażu na klips mikrofon lavalier jest sprzętem często wykorzystywanym w pracy dziennikarskiej bazującej na mówieniu. Tego typu mikrofony przypina się do klapy marynarki, krawata, kołnierza lub kieszeni koszuli, ewentualnie innego elementu garderoby, możliwie blisko ust mówiących osób, w taki sposób, by były niewidoczne, ale jednocześnie zachowały zdolność do odbierania dźwięków. Profesjonalne mikrofony krawatowe charakteryzują się dużą czułością, a dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, także wysoką odpornością na zakłócenia elektryczne i magnetyczne, które mają duży wpływ na jakość nagrań.

Uniwersalne mikrofony krawatowe i sprzęt profesjonalny

Do dyspozycji początkujących twórców internetowych, dziennikarzy i profesjonalistów poszukujących wysokiej klasy, bezprzewodowych mikrofonów do zastosowań studyjnych lub estradowych, przygotowaliśmy bogaty wybór urządzeń wielu renomowanych producentów. Znajdziesz w tym miejscu tanie mikrofony krawatowe z uniwersalnym wtykiem TRRS 3,5 mm, które można podłączyć do laptopa lub smartfona, będący ich nowocześniejszą wersją mikrofon krawatowy USB, ewentualnie wybrać profesjonalny, bezprzewodowy mikrofon estradowy z klipsem, z odbiornikiem i urządzeniem zwiększającym zasięg.

Poznaj uniwersalne, niezwykle tanie mikrofony krawatowe lub sięgnij po ich profesjonalną wersję bezprzewodową, przeznaczoną do pracy studyjnej lub estradowej. To wysokiej klasy sprzęt pochodzący do najlepszych na świecie producentów, w tym od firmy Shure i Rode. Zamów już dzisiaj do użytku prywatnego lub do studia. Polecamy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja