Pady ćwiczeniowe

filtruj

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-20 z 49 pozycji
Aktywne filtry

Wybierz nowy pad ćwiczeniowy znanej marki. Dostępne w szerokim wyborze rozmiarów, najczęściej produkowane z wytrzymałej gumy osadzonej na podstawie wykonanej z płyty drewnianej, profesjonalne pady to nieodłączny element wyposażenia każdego perkusisty. Tego typu sprzęt pozwala doskonalić techniczne umiejętności i nie wypaść z wprawy przy dłuższej przerwie od grania. To idealny wybór do ćwiczenia pamięci mięśniowej, siły i koordynacji.

Sprzęt do ćwiczeń dla perkusistów

W celu ochrony profesjonalnych instrumentów muzycznych przed przedwczesnym zużyciem wielu perkusistów ćwiczy na sucho, wykorzystując do tego celu różnego rodzaju zamienniki. Pad ćwiczeniowy jest dobrym przykładem takiego sprzętu. Wykonane z odpowiedniego rodzaju gumy pady doskonale symulują odbicia profesjonalnych naciągów perkusyjnych. W sklepie muzycznym riff.net.pl możesz zamówić pojedynczy pad ćwiczeniowy do perkusji lub zdecydować się na zakup zestawu ze statywem, pokrowcem i pałeczkami. Oczywiście znajdziesz w tym miejscu pady w różnych rozmiarach.

Profesjonalny pad ćwiczeniowy miękki lub twardy

Producenci sprzętu do ćwiczeń dla perkusistów mają w swoich ofertach wiele rodzajów padów o różnych poziomach twardości. Zasadniczo przyjmuje się, że pad ćwiczeniowy twardy dobrze imituje odbicia spotykane w tradycyjnych naciągach perkusyjnych. Przy miękkich padach odbicia są trudniejsze, co wymusza na ćwiczącej osobie używanie nieco większej siły, a to pomaga wzmacniać mięśnie rąk i jest stosowane jako rodzaj treningu fizycznej sprawności. Warto podkreślić, że nie wszystkie perkusje sprzedawane w dużych zestawach zapewniają dostęp do padów. W związku z tym tego typu elementy zwykle trzeba zamawiać osobno.

Jeśli uczysz się gry na perkusji lub zwyczajnie szukasz profesjonalnego sprzętu, który sprawdzi się w treningu, doskonaleniu techniki gry i pracy nad koordynacją ruchową, pad ćwiczeniowy będzie strzałem w dziesiątkę. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu, zamawiając pad o interesującym Cię kształcie, w pożądanym rozmiarze i o oczekiwanym poziomie twardości. Zapraszamy na zakupy!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja