Marakasy

filtruj

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-20 z 63 pozycji
Aktywne filtry

Wypełnione twardymi nasionami, drobnymi kamykami lub innym rodzajem luźnego materiału marakasy są przykładem samobrzmiącego instrumentu muzycznego używanego w różnych gatunkach muzycznych, przede wszystkim w muzyce etnicznej, a także w charakterze prostego narzędzia muzycznego dla najmłodszych. W ofercie sklepu Riff.net.pl znajdziesz tanie marakasy dla dzieci i pięknie zdobione, szczegółowo wykonane modele marakasów polecane profesjonalistom.

Co to są marakasy?

Klasyfikowane jako idiofony, czyli instrumenty muzyczne, w których wibratorem jest ciało stałe o niezmiennej sprężystości, charakterystyczne grzechotki to typowe perkusjonalia często stosowane jako rodzaj prostego narzędzia do nauki gry dla najmłodszych dzieci. Marakasy są rodzajem grzechotek muzycznych składających się z trzonka i gruchawki, w której wnętrzu umieszczono drobne ciała stałe, na przykład nasiona, śrut lub kamyki. Obsługa tego typu instrumentów jest bardzo prosta. Wystarczy chwycić za trzonek i zacząć rytmicznie potrząsać gruchawką. W sklepie znajdziesz dekoracyjne marakasy drewniane i instrumenty tańsze, dla dzieci, wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego.

Marakasy - grzechotki dla dzieci i dorosłych

Oferujemy tanie marakasy plastikowe - instrument lekki i poręczny, polecany dzieciom oraz pięknie zdobione, wykonane z dobrej jakości drewna i naturalnej skóry marakasy dostępne w kilku rozmiarach, odpowiednie dla profesjonalistów, w tym artystów specjalizujących się w tworzeniu muzyki z elementami etnicznymi. Drugiej grupie odbiorów w szczególności polecamy oryginalne instrumenty renomowanej marki Meinl - niemiecka firma zajmująca się produkcją talerzy i innych instrumentów perkusyjnych.

Jeśli poszukujesz prostych instrumentów z grupy idiofonów, odpowiednich dla dzieci, Twojej szczególnej uwadze polecamy plastikowe marakasy w cenie kilku złotych za parę. Jeżeli interesuje Cię zakup pięknie zdobionego, trwałego i precyzyjnie wykonanego instrumentu do zastosowań profesjonalnych, również zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zamów instrument firmy Meinl w interesującym Cię rozmiarze.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja