Poradniki

Jeśli lubisz muzykować, z pewnością wiesz, że oprócz dobrego instrumentu, bardzo ważny jest odpowiedni osprzęt. Żaden muzyk - amotorski, czy profesjonalny, nie może się obyć bez porządnych słuchawek. Jak wybrać te najlepsze? Na jakie parametry zwrócić największą uwagę? Podpowiadamy, które urządzenia mogą spełnić właśnie twoje oczekiwania.

Kiedy zbliżają się Mikołajki i święta, co roku spotyka nas ten sam problem. Co kupić bliskiej osobie? Znowu perfumy lub książkę? A może voucher do SPA lub bilet do kina? Jeśli twoja druga połówka muzykuje, najlepszym pomysłem, by sprawić jej radość, będzie upominek muzyczny.

Osoby, które kochają muzykę, nie potrafią bez niej żyć. Towarzyszy im wszędzie - w domu, w pracy, na imprezie z przyjaciółmi. A najbardziej rozumieją to ci, którzy sami grają na jakimś instrumencie. On również może stać się nierozłącznym kompanem. Niestety nie każdy z nich można wszędzie zabrać. Taką możliwość dają jedynie małe instrumenty akustyczne, które działają całkowicie unplugged. Dlaczego warto się z nimi zaprzyjaźnić?

Święta za pasem, a więc żarty się skończyły. To już ostatni dzwonek, aby rozejrzeć się za upominkiem pod choinkę. Jeśli nie wiesz, co kupić bliskiej osobie - my Cię zainspirujemy!

Masz problem ze znalezieniem właściwego prezentu dla kogoś bliskiego? Muzyka zawsze jest dobrą odpowiedzią. Sprawdź nasze pomysły na prezent

Jeśli chcesz obudzić w swoim maluchu gwiazdę, podaruj mu na Dzień Dziecka wyjątkowy instrument. Podpowiadamy, jak wybrać sprzęt w zależności od wieku małego muzyka.

Wśród wielu sposobów na spędzanie wolnego czasu w domu, my zaproponujemy Wam najlepszy

Święta już niebawem. Nie masz jeszcze pomysłu na podarunek dla kogoś z Twoich bliskich? Przygotowaliśmy zestawienie naszym zdaniem najlepszych pomysłów na prezent.

Pytanie z tytuły chyba najczęściej pada z ust naszych klientów podczas wizyty w naszych Salonach. Jest to naturalnie bardzo szeroki temat do omówienia, natomiast w tym tekście postaramy się odpowiedzieć na podstawowe wątpliwości, jakie pojawiają się w świadomości osób zainteresowanych graniem muzyki. 

Trasy koncertowe potrafią być męczące. To jedna z najcięższych życiowo ról dla muzyka, które trzeba odegrać i powrócić z niej całym i zdrowym. Oto 7 naszych sposobów, jak po trasie koncertowej nie wylądować w sanatorium!