Promocje

Jeśli właśnie kupiłeś gitarę lub bas ESP, E-II, LTD (lub planujesz wkrótce), otrzymałeś dużo więcej niż myślisz. ESP z dumą współpracuje ze światowej sławy liderem współczesnej edukacji muzycznej - Musicians Institute w zakresie specjalnej oferty dla osób, które zakupią nasze instrumenty: trzy miesiące darmowego dostępu do szerokiego wyboru kursów MI Online.

Muzyka jest wszędzie. Choć mieni się różnymi brzmieniami, można ją usłyszeć w każdym miejscu na ziemi. A co najważniejsze – sami możemy ją tworzyć, a potem zabrać tam, gdzie tylko nam się podoba. Dzięki temu nasze ulubione dźwięki usłyszymy nie tylko w domowym zaciszu, lecz również w plenerze. A lato to doskonała okazja, aby pomuzykować pod gołym niebem.

Na dworze robi się coraz cieplej, natura eksplodowała soczystą zielenią i jest to idealny czas na realizację Twoich gitarowych marzeń! 

Poznaj walory innowacyjnego pianina cyfrowego CASIO AP-470. Jego klasyczny wygląd oraz niesamowite brzmienie zachwycą każdego pasjonata muzyki

Sprawdź najnowszą promocję Casio

Pianina gabinetowe Casio stają się wiele łatwiej dostępne dzięki promocyjnemu transportowi gratis

Marzysz o karierze gitarzysty? A może chcesz nauczyć się grać tylko dla siebie? Niezależnie od powodów, dla których pragniesz zgłębić tajniki gitary - tak naprawdę każdy pretekst jest dobry, by rozpocząć swoją przygodę z muzyką. My to Tobie ułatwimy i już teraz odkryjemy przed Tobą gitarowe tajemnice.

Sprawdź szczegóły promocji

Sprawdź promocję Casio na wybrane modele keyboardów

Teraz decydując się na zakup mikrofonu Shure z serii Motiv mozesz uzyskać darmową licencję Adobe Premiere Rush. Sprawdź szczegóły