Promocje

Poznaj walory innowacyjnego pianina cyfrowego CASIO AP-470. Jego klasyczny wygląd oraz niesamowite brzmienie zachwycą każdego pasjonata muzyki

Sprawdź najnowszą promocję Casio

Pianina gabinetowe Casio stają się wiele łatwiej dostępne dzięki promocyjnemu transportowi gratis

Marzysz o karierze gitarzysty? A może chcesz nauczyć się grać tylko dla siebie? Niezależnie od powodów, dla których pragniesz zgłębić tajniki gitary - tak naprawdę każdy pretekst jest dobry, by rozpocząć swoją przygodę z muzyką. My to Tobie ułatwimy i już teraz odkryjemy przed Tobą gitarowe tajemnice.

Sprawdź szczegóły promocji

Sprawdź promocję Casio na wybrane modele keyboardów

Teraz decydując się na zakup mikrofonu Shure z serii Motiv mozesz uzyskać darmową licencję Adobe Premiere Rush. Sprawdź szczegóły

Walentynki to czas zakochanych, gdy stajemy się bardziej wylewni, niż zwykle. I choć miłość powinniśmy okazywać codziennie, to właśnie 14 lutego mobilizujemy siły, aby wyznać uczucie ukochanej osobie. My jednak mamy sposób na to, aby miłosne emocje były z Wami przez cały czas.

Dobra wiadomość dla przymierzających się do kupna nowej gitary z pudłem. Kurs gry Jarka Nyckowskiego jest także dla Was. 

Prawdziwy rock’n’rollowiec nie tylko zna się na muzyce, lecz potrafi również dobrze się ubrać. Wie z czym nosić glany i nie wstydzi się paska z ćwiekami. Ale rockmani wiedzą także, że modę nie zawsze trzeba traktować na serio.