Promocje

Teraz decydując się na zakup mikrofonu Shure z serii Motiv mozesz uzyskać darmową licencję Adobe Premiere Rush. Sprawdź szczegóły

Walentynki to czas zakochanych, gdy stajemy się bardziej wylewni, niż zwykle. I choć miłość powinniśmy okazywać codziennie, to właśnie 14 lutego mobilizujemy siły, aby wyznać uczucie ukochanej osobie. My jednak mamy sposób na to, aby miłosne emocje były z Wami przez cały czas.

Dobra wiadomość dla przymierzających się do kupna nowej gitary z pudłem. Kurs gry Jarka Nyckowskiego jest także dla Was. 

Pianina gabinetowe Casio stają się wiele łatwiej dostępne dzięki promocyjnemu transportowi gratis

Prawdziwy rock’n’rollowiec nie tylko zna się na muzyce, lecz potrafi również dobrze się ubrać. Wie z czym nosić glany i nie wstydzi się paska z ćwiekami. Ale rockmani wiedzą także, że modę nie zawsze trzeba traktować na serio.

Jeśli uczyć się perkusji to tylko z nim. Łukasz Sarnacki udzieli 3 lekcji gry każdemu nowemu nabywcy zestawu perkusyjnego marki Mapex. 

Muzyka od zarania dziejów uszczęśliwia ludzi na całym świecie. Jej zadaniem jest dostarczanie rozrywki i przyjemności. Tak naprawdę każdy może spróbować sił w graniu na instrumencie. Ale muzyką można się bawić również na inne, równie kreatywne sposoby.

Dziesiątki okazji, których nie chcesz przegapić

Wbrew temu co się mówi, nie trzeba koniecznie zaczynać od klasyka. Teraz z gitarami elektrycznymi kurs od e-gitarzystaTV gratis.

Wierność i lojalność to recepta na idealny i szczęśliwy związek. Jak się okazuje, te cechy przydadzą się nie tylko w uczuciach, lecz również w innych dziedzinach życia.