Promocje

Marzysz o karierze gitarzysty? A może chcesz nauczyć się grać tylko dla siebie? Niezależnie od powodów, dla których pragniesz zgłębić tajniki gitary - tak naprawdę każdy pretekst jest dobry, by rozpocząć swoją przygodę z muzyką. My to Tobie ułatwimy i już teraz odkryjemy przed Tobą gitarowe tajemnice.

Sprawdź szczegóły promocji

Sprawdź promocję Casio na wybrane modele keyboardów

Teraz decydując się na zakup mikrofonu Shure z serii Motiv mozesz uzyskać darmową licencję Adobe Premiere Rush. Sprawdź szczegóły

Walentynki to czas zakochanych, gdy stajemy się bardziej wylewni, niż zwykle. I choć miłość powinniśmy okazywać codziennie, to właśnie 14 lutego mobilizujemy siły, aby wyznać uczucie ukochanej osobie. My jednak mamy sposób na to, aby miłosne emocje były z Wami przez cały czas.

Dobra wiadomość dla przymierzających się do kupna nowej gitary z pudłem. Kurs gry Jarka Nyckowskiego jest także dla Was. 

Pianina gabinetowe Casio stają się wiele łatwiej dostępne dzięki promocyjnemu transportowi gratis

Prawdziwy rock’n’rollowiec nie tylko zna się na muzyce, lecz potrafi również dobrze się ubrać. Wie z czym nosić glany i nie wstydzi się paska z ćwiekami. Ale rockmani wiedzą także, że modę nie zawsze trzeba traktować na serio.

Jeśli uczyć się perkusji to tylko z nim. Łukasz Sarnacki udzieli 3 lekcji gry każdemu nowemu nabywcy zestawu perkusyjnego marki Mapex. 

Muzyka od zarania dziejów uszczęśliwia ludzi na całym świecie. Jej zadaniem jest dostarczanie rozrywki i przyjemności. Tak naprawdę każdy może spróbować sił w graniu na instrumencie. Ale muzyką można się bawić również na inne, równie kreatywne sposoby.