SHURE BETA 27


» przeczytaj wszystkie opinie

Beta 27 jest wyjątkowym w branży mikrofonem pojemnościowym o konstrukcji z membraną skierowaną na jedną stronę, który został zaprojektowany do użycia w profesjonalnych systemach nagłośnieniowych.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 199,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 042406180375

Beta 27 jest wyjątkowym w branży mikrofonem pojemnościowym o konstrukcji z membraną skierowaną na jedną stronę, który został zaprojektowany do użycia w profesjonalnych systemach nagłośnieniowych.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Do czego Beta 27 jest najlepsza?

Beta 27 jest idealnym mikrofonem do nagłaśniania różnego typu instrumentów akustycznych oraz dętych, perkusji, instrumentów perkusyjnych, fortepianu, a także wzmacniaczy gitarowych i basowych. Zwarta superkardioidalna charakterystyka kierunkowości cechuje się wysokim poziomem czułości przed pojawieniem się sprzężeń i gwarantuje maksymalną izolację od innych źródeł sygnału. Te cechy sprawiają, że Beta 27 jest doskonałym wyborem w przypadku pracy na scenie.

Jak ten mikrofon brzmi?

Beta 27 został zaprojektowany dla zapewnienia znakomitej charakterystyki transjentowej dzięki zastosowaniu zewnętrznie polaryzowanej, lekkiej i bardzo cienkiej membrany z Mylaru. Posiada ona płaską, neutralną charakterystykę częstotliwościową w celu zapewnienia neutralnego brzmienia.

Jakie są główne cechy?

W modelu Beta 27 zastosowano najwyższej jakości podzespoły elektroniczne, w tym pozłacane złącza wewnętrzne oraz zewnętrzne. Posiada on 3-pozycyjny przełączalny filtr niskich częstotliwości, który pozwala wyeliminować niepożądane szumy otoczenia lub też neutralizować efekt zbliżeniowy. Przełączalny tłumik -15 dB skutecznie radzi sobie z wyjątkowo wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego. Wbudowany filtr pop z trzema oddzielnymi warstwami siatki ogranicza dźwięki podmuchu wiatru oraz oddechu.

Jaka jest różnica między Beta 27 a SM27?

Beta 27 posiada superkardioidalną charakterystykę kierunkowości, podczas gdy SM27 ma charakterystykę kardioidalną. Używając Beta 27 możemy spodziewać się bardziej ukierunkowanego odbioru źródła dźwięku oraz jego pełniejszego brzmienia.

Właściwości:

-Płaska charakterystyka częstotliwościowa z niskim poziomem szumów własnych w celu zapewnienia naturalnej reprodukcji dźwięków

-Superkardioidalna charakterystyka kierunkowości zapewniająca możliwość pracy z dużą czułością oraz zmniejszająca udział dźwięków znajdujących się obok źródła dźwięku

-Konstrukcja zaprojektowana dla precyzyjnego odzwierciedlenia transjentów

-Lekka, zewnętrznie polaryzowana, powlekana warstwą 24-karatowego złota niezwykle cienka membrana z Mylaru

-filtr niskich częstotliwości z 3 pozycjami ustawień

-przełączalny tłumik -15dB

-wewnętrzny filtr pop z trzema oddzielnymi warstwami siatki

Specyfikacja:

Typ przetwornika : Pojemnościowe

Wykres kierunkowości: Superkardioida

Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz

Czułość (1 kHz): -37 dBV/Pa / 14,1 mV/Pa

Równoważny szum własny:

8,5 dB 

Ciśnienie akustyczne:

-Pad off: 140 dB

-Pad on: 154 dB 

Waga: 428 g

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter