Nasza fotorelacja! Dave Ellefson w Riff Megastore

Jeszcze długo nie opadną emocje po minionym poniedziałkowym wieczorze, który spędziliśmy w Riff Megastore razem z Fanami grupy Megadeth. Okazja do spotkania była zupełnie wyjątkowa, ponieważ swoją obecnością zaszczycił nas Dave Ellefson – wybitny basista, wieloletni muzyk zespołu. Jego osobowość i niezwykła charyzma zaczarowała nas od pierwszej chwili, gdy zawitał w skromnych progach naszego Salonu. Mimo ogromnej popularności okazał się być osobą bardzo otwartą, a liczne anegdoty i historie opowiadane przez Dave’a budziły ogromne zaciekawienie wśród uczestników spotkania.

David Ellefson Basstory, bo tak nazywa się seria kameralnych spotkań Dave'a z fanami na całym Świecie, 22 października 2018 roku zawitała do Polski. Na kilka godzin warszawski Salon Riff Megastore stał się miejscem, obok którego żaden fan muzyki Megadeth nie mógł przejść obojętnie. Dave wstąpił na scenę naszego Salonu chwilę po godzinie 18:00. Od samego początku dało się odczuć wieloletnie doświadczenie i obycie Davida ze sceną, którą zawładnął od pierwszej minuty. Zabawne anegdoty i historie z życia Zespołu przeplatane były wykonaniami utworów na żywo, w których Artysta był wspomagany przez uczestników wydarzenia. Tego wieczoru scena Megastore była otwarta dla wszystkich! Kilku śmiałków nie odmówiło sobie szansy na jam session z samym Mistrzem. Nie zabrakło kultowych „Paranoid” czy „Symphony of Destruction”. Następnie przyszedł czas na klasyczną sesję pytań i odpowiedzi, w której widzowie wykazali się wyjątkową znajomością historii Zespołu i biografii Davida. Klinika zakończyła się brawurowym wykonaniem „Peace Sells”, które porwało całą publikę niczym orkan Ksawery.

Dodatkowym smaczkiem, dopełniającym całości tego wydarzenia niech będzie fakt, że David prawie cały koncert zagrał na gitarze Jackson CBX Iprzekazanej przez markę Fender, którą po koncercie własnoręcznie podpisał, a którą już wkrótce będzie można wylicytować na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To prawdziwa gratka dla wszystkich Fanów Megadeth i twórczości Davida!

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom i współorganizatorom tego wydarzenia. Było zupełnie wyjątkowo, a wspomnienie tego wieczoru zostanie z nami na długo!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz