Warsztaty perkusyjne Mapex | Łukasz Sarnacki

Nie samą gitarą żyje człowiek, więc wśród wielu eventów, które organizujemy nie mogło zabraknąć warsztatów perkusyjnych. Powierzyliśmy to trudne zadanie we właściwe ręce. Przedstawieniem uczestnikom warsztatów możliwie jak największej dawki wiadomości zajął się Łukasz Sarnecki, który bardzo sprawnie na bieżąco demonstrował w praktyce to o czym opowiadał. Używał do tego nowych zestawów Mapex Black Panther

Warsztaty były świetną okazją nie tylko do nauczenia się czegoś nowego, czy zobaczenia jedynego w Polsce zestawu Mapex, ale także okazją do zadania Łukaszowi Sarneckiemu dowolnego pytania. Uczestników ciekawiło np. jak wygląda życie w trasie koncertowej. Każdy mógł spróbować swoich umiejętności na prezentowanych zestawach zwłaszcza, że uczestnicy otrzymali materiały z warsztatów w postaci nut. 

W związku z tym, że otrzymaliśmy pozytywny feedback od praktycznie każdej zainteresowanej osoby to możecie się spodziewać kolejnych wydarzeń tego rodzaju. Zachęcamy do obserwowania naszych kanałów social media: Facebook, Instragram, dzięki czemu jako pierwsi będziecie wiedzieć o kolejnych wydarzeniach. 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz