ROLAND KC-600


» przeczytaj wszystkie opinie

Przez 20 lat muzycy doceniali serię wzmacniaczy serii KC za ich wysokiej jakości brzmienie, pokładowe funkcje miksowania, wszechstronność podłączeń i niezwykłą wytrzymałość. Najnowsza generacja oferuje jakość KC, z nowościami i ulepszeniami, które są dopasowane do potrzeb nowoczesnych muzyków. 

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054511722

Przez 20 lat muzycy doceniali serię wzmacniaczy serii KC za ich wysokiej jakości brzmienie, pokładowe funkcje miksowania, wszechstronność podłączeń i niezwykłą wytrzymałość. Najnowsza generacja oferuje jakość KC, z nowościami i ulepszeniami, które są dopasowane do potrzeb nowoczesnych muzyków. 

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Dzięki wzmacniaczowi KC możesz całkowicie kontrolować swój zestaw sceniczny, dzięki czemu będziesz zawsze świetnie brzmiał i grał jak najlepiej. Za każdym razem przekonasz się, że warto.

Wyposażony w wiele nowych funkcji KC-600 odświeża poprzednią generację KC-550, najwyższej klasy wzmacniacz keyboardowy firmy Roland. Moc została zwiększona do 200 W, a system głośników dwupasmowych posiada nowo zaprojektowany 15-calowy, niskotonowy głośnik, który poprawia jakość dźwięku. Ponadto, sekcja mocy została całkowicie przeprojektowana w celu zapewnienia większej stabilności, zwiększonej reprodukcji basów i zmniejszenia ciężaru. Dzięki zintegrowanemu mikserowi KC-600 można podłączyć różne klawiatury i instrumenty stereo, a także mikrofon wokalny XLR. Dzięki funkcji łącza stereofonicznego można łatwo podłączyć drugie urządzenie KC-600 do zwiększenia ilości wejść i prawdziwego wzmocnienia stereo na scenie.

Pełen zakres brzmień dla keyboardów i elektronicznych instrumentów muzycznych

KC-600 oferuje pełen zakres reprodukcji audio w kompaktowym wzmacniaczu o mocy 200 W. Produkt posiada opatentowany twin bass-reflex, zapewniający lepsze reakcje bez zakłóceń. W połączeniu z nowo zrekonstruowaną sekcją mocy KC-600 zapewnia jeszcze lepsze efekty basowe, wzmacniające fortepian, organy i syntezatory 88-klawiszowe oraz maszyny rytmiczne i inne elektroniczne instrumenty. Dodatkową zaletą nowej wydajnej sekcji mocy jest mniejsza masa, dzięki czemu KC-600 łatwiej jest przenosić z koncertu na koncert

Pokładowe Miksowanie Stereo

Poprzez 4 wejścia liniowe w KC-600 możesz podłączyć keyboardy, pady perkusyjne, maszyny perkusyjne i wiele więcej. Wyposażony jest również w dedykowane wejście aux do podłączania smartfona lub odtwarzaczy muzycznych dla podkładów. Wejścia liniowe i aux obsługują łączność stereo, pozwalając Ci wysyłać brzmienie stereo do PA lub urządzeń rejestrujących, a także wzmacniać stereo przy podłączeniu drugiego KC-600 przez Stereo Link. Kanał 1 zawiera również wejście XLR, pozwalając na podłączenie mikrofonu wokalnego do jeszcze większej wszechstronności. Dzięki funkcji Output Select na Kanale 4 możesz elastycznie monitorować ścieżki podczas występów.

Wszechstronna Łączność dla Występów, Nagrań i Ćwiczeń

Z łatwo dostępną łącznością KC-600 integruje się z każdym środowiskiem gry. Wyjścia liniowe stereo dostarczane są za pomocą XLR i 1/4 calowych gniazd jack do jednoczesnej pracy z systemami PA, monitorami scenicznymi i urządzeniami rejestrującymi. Do podłączenia subwoofera znajduje się gniazdo Sub Out, które jest wygodnie połączone z główną głośnością wzmacniacza, zapewniając jednoprzyciskową kontrolę. KC-600 posiada również słuchawkowe gniazdko jack, idealne do cichych ćwiczeń i dyskretnego monitorowania scenicznego.

Rozszerz swój zestaw ze Stereo Link

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o rozszerzeniu swoich wejść w stereo funkcja Stereo Link w KC-600 wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom. Co najważniejsze ilość dostępnych wejść jest podwojona, kiedy podłączysz dwa gniazda liniowe stereo w drugim KC-600. Dodatkowo, lewe i prawe sygnały podłączonych instrumentów stereo są dzielone na dwie wzmacniacze, co pozwala na uzyskanie doświadczenia studyjnego monitorowania w konfiguracji scenicznej.

Cechy:

-Kompaktowy i wszechstronny wzmacniacz keyboardowy o mocy 200 W

-Przeprojektowana moc wzmacniacza i uniwersalny zasilacz zapewniają większą stabilność, lepszą reprodukcję basów i mniejszą wagę

-Dwuczęściowy system głośnikowy z nowo dodanym 15-calowym wooferem i głośnikiem

-Pokładowy mikser z czterema kanałami wejść stereo, wejściem stereo aux i najlepszym korektorem z suwakiem Shape

-Funkcja Output Select na Kanale 4 do monitorowania i kontroli ścieżek

-Wejście mikrofonowe XLR, 1/4 calowe wyjście liniowe, wyjście słuchawkowe i wyjście sub

-Podłącz inny KC-600 z funkcją Stereo Link dla większej ilości wejść i prawdziwego brzmienia stereo na scenie

-Metalowe gniazda jack dla zwiększonej wytrzymałości

-Zawarte w zestawie wymienialne kółka

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter