Lista produktów marki ROLAND

Firma ROLAND jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek wśród producentów elektronicznych instrumentów muzycznych. Roland powstał w 1972 roku w Osace i rozpoczął produkcję instrumentów na szeroką skalę. Przedsiębiorstwo jest bardzo poważane wśród muzyków, ich produkty cechuje najwyższa jakość i dobry stosunek jakości do ceny. Jako jedni z pierwszych wprowadzili do swojej oferty perkusję elektroniczną. Nowoczesne modele ich perkusji elektronicznych posiadają realistyczne brzmienia i pady, które umożliwiają dynamiczną grę, co jest bardzo cenione przez perkusistów.

Cenione instrumenty Roland

Ogromna oferta produktów jest skierowana niemal do każdego muzyka, posiadają artykuły dla początkujących jak i zaawansowanych. Ogromny sukces odniosły pianina cyfrowe, które naturalności brzmienia i wygodzie nie mają sobie równych.

Japońska firma Roland doskonale radzi sobie na rynku od prawie 50 lat i nadal bardzo dynamicznie się rozwija. Klienci doceniają przede wszystkim ich kreatywne podejście oraz stosowanie nowoczesnych technologii. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć instrumenty klawiszowe Roland, a także sprzęt elektroniczny. Cechują się one wysoką czułością oraz doskonałymi parametrami próbkowanie dźwięków. Firma w wielu przypadkach stosuje pionierskie rozwiązania i do dzisiaj pozostaje wyznacznikiem jakości dla konkurencyjnych producentów w branży muzycznej.

Profesjonalne instrumenty klawiszowe

W oparciu o najnowsze technologie Roland stale rozszerza swój asortyment, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientów. Japoński producent oferuje między innymi elektroniczne pianina estradowe, różnorodne syntezatory, perkusje oraz odpowiednie akcesoria. Ich instrumenty dostępne w naszym sklepie są idealne zarówno dla amatorskich pasjonatów muzyki, jak i profesjonalnych wykonawców. Warto zwrócić uwagę także na szeroki segment produktów dla gitarzystów. Procesory, wzmacniacze oraz syntezatory pomogą nadać dźwiękom niepowtarzalny, pożądany efekt. Każda kolejna seria powstaje w celu zaspokojenia stale zmieniających się oczekiwań współczesnych twórców oraz w odpowiedzi na szybko rozwijającą się gałąź muzyki elektronicznej. Profesjonalny sprzęt jest początkiem do wydobycia doskonałych dźwięków i cieszenia się muzyką. Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Roland, dostępnymi na naszej stronie internetowej!

Jest 162 produktów.

Pokazano 1-20 z 162 pozycji

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja