ROLAND AX-EDGE WHITE - KEYTAR


» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

3 749,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 761294512418

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Wkrocz w światła reflektorów

Dzisiejsi widzowie pragną dynamicznych występów, które się wyróżniają. Jako artysta chcesz połączyć się z fanami i mieć swój moment w świetle reflektorów. AX-Edge opiera się na dekadach udoskonalania i uczenia się od artystów z całego świata o tym, co czyni go syntezatorem najlepszym dla występów. AX-Edge ma elegancki, nowoczesny design z personalizowanym wyglądem dzięki wymiennym Edge Blades, 49 pełnowymiarowymi klawiszami i zestawem dźwiękowym stworzonym specjalnie dla keytarystów. W AX-Edge znajdziesz przemyślane funkcje konstrukcyjne, które dają Ci swobodę i pewność, że naprawdę wyrażasz siebie na scenie.

Zaprezentuj się na scenie

Prezencja na scenie to kluczowy element, a ty pracujesz ciężko, żeby rozwinąć swój image jako performer solowy lub jako część zespołu. AX-Edge został zaprojektowany nie tylko, żeby wyglądać zachwycająco na scenie, ale również tak, aby pasować do twojego unikalnego stylu. Dostępny jest w kolorze białym lub czarnym, a każdy kolor ma swoje indywidualne elementy, które go wyróżniają, jak klawiatura czy wymienialne listwy. AX-Edge w zestawie zawiera dodatkową listwę Edge Blade (srebrną dla czarnego modelu oraz złotą dla białego), dzięki czemu możesz personalizować swój instrument. Stwórz look, który dopasuje się do stylu twojego zespołu lub zmieniaj listwy dla urozmaicenia.

Od gotowych na scenę klasyków do własnych brzmień

Nie wprowadziliśmy ogólnych brzmień do AX-Edge, jedynie wyselekcjonowane sound-sety napędzane naszą najnowszą technologią. Pokładowe brzmienia są zoptymalizowane do występów na scenie, tworzenia muzyki, która się wyróżnia - nawet wśród głośnego zespołu. Dedykowane przyciski dla ulubionych brzmień pozwalają na natychmiastowy dostęp do najważniejszych dla keytarzysty brzmień, niezależnie czy grasz solo czy z zespołem. Jeśli lubisz personalizować brzmienie, możesz podłączyć aplikację edycyjną AX-Edge poprzez Bluetooth MIDI i bezprzewodowo dopasowywać dźwięki. Podziały i warstwy pozwalają w pełni korzystać z ekspansywnej, pełnowymiarowej klawiatury, a bogactwo zadziwiających nowych efektów, w tym mistrzowski kompresor i korektor, zapewniają dopracowany, studyjny dźwięk w każdym miejscu. A dzięki funkcji Tone Remain możesz płynnie przełączać dźwięki na scenie bez przedwczesnych odcinek efektu.

Weź w swoje ręce kontrolę nad występem

W przeciwieństwie do klawiszowców, którzy grają na tradycyjnej klawiaturze, grający na keytarze wiedzą o emocjach związanych z grą tuż przed fanami. A kiedy nadejdzie Twoja chwila, AX-Edge zapewni Ci kontrolę nad Twoim osiągnięciem, nadając mu subtelny niuans lub ogromną intensywność. Kontrola szyjna, udoskonalona przez lata rozwoju i opinie od artystów, jest bardzo intuicyjna i naprawdę przenosi twoją wydajność na inny poziom. Podczas gdy twoja prawa ręka z pewnością doceni klawiaturę, która będzie doskonale odtwarzana, twoja lewa ręka pokocha pasek modulacji, wrażliwą na nacisk wstęgę i ł łatwo dostępne kontrolki dla portamento, przełącznika oktawy oraz zmiany programu... zestaw możliwych do przypisania kontrolek w pełni dostosowanych do twojego stylu.

Gotowy na scenę, zorientowany na występy

Na ramionach koncertującego klawiszowca spoczywa wiele. Zajmujesz się wieloma różnymi dźwiękami i częściami, często działając jako trzon spektaklu i wypełniając wszelkie luki. Mając na uwadze twoją codzienność, AX-Edge posiada przemyślane funkcje, które pomogą w ogniu walki. Innowacyjny system podwójnego wyświetlacza zapewnia ciągłą kontrolę nad sytuacją, podczas gdy arpeggiator na pokładzie i odtwarzacz utworów potrafią radzić sobie z działaniami pomocniczymi, koncentrując się na zachwycaniu odbiorców. A wbudowany wokoder, który może być warstwowany wewnętrznymi dźwiękami, jest po prostu tym, co wyróżnia unikalny wokal.

Nowoczesna Wygoda

Chociaż mogą one nie wyróżniać się tak bardzo, jak zachwycający wygląd i zabójczy zestaw dźwiękowy, AX-Edge ma kilka wygodnych funkcji, które znacznie zwiększają jego użyteczność dla dzisiejszego keytarysty. Funkcja pamięci USB zapewnia możliwość tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu możesz być gotowy na wypadek nieprzewidzianych katastrof. Jest to sprawny kontroler nadrzędny dla modułów rack lub wtyczek syntezatorowych. A MIDI Bluetooth i prawie cztery godziny pracy na baterii uwalniają cię od przewodów, więc możesz porzucić ostrożność i pozostawić wszystko na scenie.

Właściwości Podstawowe

49 pełnowymiarowe klawisze z prędkością i kanałem aftertouch

256 polifonii

4 części + Vocoder z wejściem mikrofonowym

320 programów z ponad 500 fabrycznymi brzmieniami dla keytarystów

79 typów efektów częściowych i EQ, 79 typów efektów programowych, efektu Chorus, Reverb, Master Compressor i Master EQ.

Funkcja Tone Remain przełącza dźwięki płynnie bez nienaturalnego dźwięku

Ribbon Controller, Modulation Bar oraz Assignable Control dla ekspresyjnej wydajności * Tylko akumulatory Ni-MH.

Do 4 godzin pracy bateryjnej (lub AC adaptor)

Bluetooth MIDI i aplikacja edycyjna dla bezprzewodowej personalizacji brzmienia

Waży tylko 9 lbs. 5 oz/4.2 kg (bez baterii)

Dostępne w czerni i bieli modele z wymienialnym Edge Blade dla personalizowanego wyglądu.

Jedna dodatkowa listwa zawarte w zestawie, aby dopełnić twój AX-Edge

Pliki podkładowe audio poprzez zewnętrzną pamięć USB

Kontroler MIDI dla kontroli modułów brzmieniowych, wtyczek i innych

Podwójny system ekranów zoptymalizowany dla występów na żywo

Dostępny opcjonalny statyw ST-AX dostarczający stabilnego wsparcia

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter