ROLAND JUNO DS-76 - Syntezator


» przeczytaj wszystkie opinie

JUNO-DS76 Synthesizer

Lekki, 76-klawiszowy syntezator ze świetnymi brzmieniami oraz intuicyjną obsługą dla zespołów rozszerzających swój zakres muzyczny.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054513504

JUNO-DS76 Synthesizer

Lekki, 76-klawiszowy syntezator ze świetnymi brzmieniami oraz intuicyjną obsługą dla zespołów rozszerzających swój zakres muzyczny.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Życie płynie naprawdę szybko, szczególnie dla ambitnych muzyków i nowych zespołów. Kiedy kursujesz pomiędzy próbami, sesjami i występami, nie masz już czasu na męczenie się z ciężkim, skomplikowanym w obsłudze syntezatorem. Roland JUNO-DS76 to nowoczesny, przenośny syntezator, który ułatwi ci życie pośród napiętego grafiku zespołu. Lekki, kompaktowy i potężny - ten 76-klawiszowy instrument jest zawsze gotowy do gry, z łatwą obsługą i natychmiastowym dostępem do profesjonalnych, pokładowych brzmień, które pozwolą ci tworzyć muzykę lub występować wszędzie, od studia do sceny. Dzięki klawiaturze z rozszerzonym zasięgiem, JUNO-DS76 idealnie nadaje się do grania zaawansowanych układów z wieloma dźwiękami podzielonymi na klawisze.

Wyraź siebie z profesjonalnym brzmieniem i rozszerzonym zakresem klawiatury.

Aby pokazywać więcej na scenie, potrzebujesz odpowiedniego instrumentu. JUNO-DS76 jest wyposażony w ogromny wybór gotowych do gry profesjonalnych brzmień z każdego gatunku, posiada także ekspresyjną 76-klawiszową klawiaturę dla zmaksymalizowania twojego stylu. Szerszy zakres klawiszy sprawia, że możesz wygodniej korzystać z konfiguracji podzielonej, takiej jak gra na organach lub syntezatorach prawą ręką a na basach lewą. Klawisze są również trochę dłuższe niż standardowa klawiatura keyboardowa, zapewniając płynne i spójne wrażenie gry, niezależnie od miejsca wciśnięcia.

Zawładnij sceną, zachwyć w studio, graj na ulicy.

Kiedy wasz zespół jest gotowy na podbój świata, nie ma nic gorszego niż nieporęczny syntezator, który związuje wam ręce. Od sceny do studia i z powrotem, JUNO-DS76 jest gotów na drogę, niezależnie gdzie ona prowadzi. Z kompaktowym i lekkim designem oraz szybką konfiguracją, ten syntezator działa szybko i sprawnie, pozwalając ci zdążyć dotrzeć z próby na szybki koncert, a potem przez miasto na późną sesję nagraniową. Kluby, puby, koncerty uliczne - stoją przed tobą otworem, dzięki zasilaniu bateryjnemu. W branży, która porusza się naprawdę szybko - JUNO-DS76 pozwoli ci na trzymanie się z przodu wyścigu.

Znajdź odpowiedni dźwięk spośród profesjonalnych brzmień pokładowych.

To frustrujące, kiedy zespół dodaje nową piosenkę, a ty nie możesz znaleźć odpowiedniego brzmienia w swoim syntezatorze. JUNO-DS76 posiada profesjonalne, pokładowe brzmienia, dzięki którym zawsze znajdziesz coś odpowiedniego - niezależnie od gatunku. Błyskawicznie wybieraj swoje ulubione z dziewięciu kategorii, a dzięki ponad 1000 dźwiękom, w tym pianinom akustycznym i elektrycznym, organom i syntezatorom, masz wystarczająco dużo możliwości, by sprostać każdemu gatunkowi muzycznemu lub stylowi gry. Co więcej, patche z syntezatora poprzedniej generacji - JUNO-Di są również w pełni kompatybilne. Po prostu pomyśl o dźwięku, a on na pewno będzie tutaj, pod twoimi placami w JUNO-DS76.

Stwórz swoje indywidualne brzmienie z intuicyjną, poręczną edycją.

Niektóre syntezatory sprawiają, że trzymasz się ustawień fabrycznych, co może sprawić, że Twoja muzyka brzmi trochę ogólnikowo. Ale JUNO-DS76 jest otwarty na wszystko, dzięki czemu Twoja wyjątkowa kreatywna wizja może błyszczeć. Konstrukcja natychmiastowego dostępu pozwala na wywołanie profesjonalnych dźwięków w kilka sekund. Ale nawet jeśli jest to twój pierwszy syntezator, łatwo jest zagłębić się w zestaw regulowanych parametrów i rozwijać własny głos. Wybierz tryb Performance i ustaw zaawansowane opcje brzmienia - nałóż smyczki na akustyczne pianino lub przypisz organy i bas do prawej oraz lewej dłoni. Szybko twórz i dostosowuj poprawki, a także kształtuj dźwięki podczas piosenki za pomocą praktycznych elementów sterujących. Możesz nawet podłączyć pedały ekspresji za pomocą tylnego panelu, aby przenieść ekspresję na wyższy poziom.

Dbaj o to, aby Twoja muzyka była zawsze aktualna dzięki nowym dźwiękom do pobrania.

W miarę, jak twój zespół będzie podejmował się nowych wyzwań, a twoja gra będzie się rozwijać, ważne jest posiadanie syntezatora, który będzie nadążał za twoimi ambicjami. Pokładowe dźwięki i możliwości edycji w JUNO-DS76 to dopiero początek - ten nowoczesny instrument obsługuje również wewnętrzne rozszerzanie plików za pośrednictwem USB, zapewniając najlepsze efekty dźwiękowe syntezatora. Rozpoczęcie jest łatwe - wszechstronna kolekcja EXP-06 Studio została załadowana do gniazda rozszerzenia. Następnie wybierz swoje ulubione z ponad 1000 patchy EXP dostępnych do bezpłatnego pobrania na stronie Roland's Axial. Znajdziesz tu najwyższej jakości akustyczne kolekcje fortepianów, światowe instrumenty, standardy studyjne, perkusje i loopery. Możliwe jest nawet ładowanie plików WAV z własnej biblioteki dźwięków i odtwarzanie ich z instrumentu. Korzystając z bezpłatnego oprogramowania biblioteki JUNO-DS, możesz łatwo zarządzać rosnącą kolekcją dźwięku bezpośrednio z komputera.

Ciesz się solowymi jam sessions z realistycznie brzmiącym bębnem, gitarą i podkładem basowym.

Tylko dlatego, że twoi koledzy z zespołu nie są dostępni, aby ćwiczyć, to nie powstrzyma cię od szlifowania umiejętności podczas sesji jam. Używając ośmiu Phrase Pads JUNO-DS76, możesz skopiować dane audio MP3 / WAV do pamięci USB i grać razem z pełnym pasmem. Kiedy twoje programy wymagają większej dynamiki, Phrase Pads działają także jako sampler na żywo. Po prostu załaduj wszystko, od efektów dźwiękowych po pętle, a następnie uruchom je za pomocą szybkiego dotknięcia podczas koncertu.

Sekwencyjny wzór ośmiu ścieżek przenosi Cię od iskry do ukończonej piosenki.

Gdy nachodzi inspiracja, musisz ją szybko wykorzystać, a skomplikowany sprzęt może zabić ten moment. Prosty w obsłudze JUNO-DS76 jest najlepszym przyjacielem autora piosenek - kiedy masz pomysł na piosenkę lub beat, możesz łatwo go uchwycić i rozwinąć za pomocą wbudowanego sekwencera wzorcowego. Intuicyjna, nieprzerwana operacja nie zakłóci Twego kreatywnego przepływu, pozwalając ci błyskawicznie budować pełne aranżacje z wieloma dźwiękami. To doskonałe narzędzie do pracy na żywo, pozwalające zwiększyć wydajność dzięki gotowej muzyce podkładowej i użyciu pętli.

Wyróżnij się z tłumu dzięki unikalnym efektom wokalnym.

Jeśli jesteś solowym wykonawcą lub piosenkarzem / autorem piosenek, pokochasz wejście mikrofonowe JUNO-DS76, które pozwoli Ci uzyskać świetne dźwięki wokalne bez konieczności noszenia dodatkowego sprzętu. Jest tam dedykowany pogłos wokalu, a także Auto Pitch do śpiewania z "stopniowanym" elektronicznym efektem wokalnym popularnym w dzisiejszej muzyce. Wbudowany wokoder również jest inspirujący, umożliwiając śpiewanie w mikrofonie i kontrolowanie tonu i wysokości brzmień za pomocą dźwięków granych na klawiaturze.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby połączyć się z DAW i zacząć tworzyć muzykę.

Jako współczesny muzyk większość nagrań wykonasz za pomocą DAW. JUNO-DS76 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zintegrować się z komputerem i oprogramowaniem produkcyjnym, bez konieczności używania zewnętrznego sprzętu. Zintegrowany interfejs USB zapewnia solidny front end dla ustawień nagrywania na urządzeniach przenośnych lub studyjnych, umożliwiając nagrywanie danych MIDI i audio, w tym dźwięków z wejścia mikrofonowego klawiatury. Istnieje nawet specjalny tryb DAW Control do sterowania oprogramowaniem muzycznym z panelu przedniego syntezatora. Dzięki JUNO-DS76 ukończenie i wydanie utworów nigdy nie było prostsze.

Dane Techniczne:

 • 76 czułych klawiszy z akcją syntezatorową
 • Kompaktowy i lekki (6.9 kg) dla łatwego podróżowania i prostej konfiguracji
 • Koncertowy instrument z profesjonalnym dźwiękami, ulepszonymi funkcjami występowymi, zasilaniem bateryjnym oraz intuicyjną nawigacją
 • Natychmiastowy dostęp do kluczowych, profesjonalnych brzmień dla zespołów występujących na żywo, w tym akustycznych i elektronicznych pianin, syntezatorów i innych scenicznych faworytów
 • Otwór ekspansji pozwala użytkownikom pobierać nowe rozszerzenia i patche, dostępne bezpłatnie w witrynie Roland Axial
 • Funkcja importu sampli do odtwarzania plików WAV użytkownika
 • Obsługa importu wielu próbek w celu tworzenia złożonych i ekspresyjnych dźwięków
 • JUNO-DS Tone Manager pozwala na edycję i zarządzanie brzmieniami prosto z twojego komputera
 • Łatwa manipulacja i edycja dźwięku za pomocą praktycznych pokręteł i suwaków
 • Osiem Phrase Pads do wyzwalania próbek i utworów audio zapisanych w pamięci USB
 • Wejście mikrofonowe i dedykowane efekty Reverb, Vocoder i Auto Pitch dla imponujących efektów wokalnych
 • Intuicyjny ośmiościeżkowy sekwencer z nieprzerwanym nagrywaniem dla szybko rozwijających się pomysłów na piosenki
 • Tryb USB audio/MIDI oraz kontrola DAW

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter