ROLAND TR-6S


» przeczytaj wszystkie opinie

Automaty perkusyjne Roland TR mają wpływ na muzykę od ponad 40 lat - teraz są równie wpływowe, jak w przeszłości.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 699,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957054516901

Automaty perkusyjne Roland TR mają wpływ na muzykę od ponad 40 lat - teraz są równie wpływowe, jak w przeszłości.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Mały rozmiar. Wielkie Brzmienia.

Automaty perkusyjne Roland TR mają wpływ na muzykę od ponad 40 lat - teraz są równie wpływowe, jak w przeszłości. Oparty na uwielbianym TR-8S kompaktowy i tani TR-6S ma to samo uderzające w membrany, powodujące drgania i poruszające ciałem brzmienie jak jego większe rodzeństwo. Ulepsz swoje ścieżki perkusyjne, twórz bity w podróży i doświadcz radości z praktycznej produkcji. Dzięki TR-6S brzmienie klasycznych utworów, dzisiejsze trendy i jutrzejsze hity są zawsze w zasięgu ręki.

Główne cechy:

Sześciościeżkowa wersja TR-8S w kompaktowym i przystępnym opakowaniu

Szczegółowe modelowanie Roland TR-808, TR-909, TR-606, TR-707 i więcej

Duża biblioteka sampli presetów z obsługą unikalnych sampli użytkownika

Silnik brzmieniowy FM dla futurystycznych dźwięków

Mieszaj i dopasowuj dźwięki dla egzotycznych hybrydowych zestawów perkusyjnych

Zaawansowany sekwencer z pod-krokami, flam, pętlą krokową, nagrywaniem ruchu i nie tylko

Praca na czterech baterii AA lub zasilanie USB

Pracuje również jako wysokiej jakości interfejs USB audio/MIDI

Sześć ścieżek rytmicznej błogości.

Dzięki TR-6S otrzymujesz sześć ścieżek z zaawansowaną sekwencją perkusyjną i najbardziej kultowymi dźwiękami rytmicznymi w historii muzyki - wszystko to w zasilanym przez baterie pudełku, które pasuje niemal wszędzie. Podobnie do innych automatów perkusyjnych firmy Roland, inspiruje i daje radość z grania. Dzięki znanemu sekwencerowi krokowemu oraz dedykowanym suwakom i gałkom łatwo jest tworzyć własne rytmy z intuicyjną, praktyczną kontrolą.

Wszystkie brzmienia i nie tylko.

TR-6S jest naładowany autentycznymi reprodukcjami legendarnych automatów perkusyjnych Roland, które od dekad definiują gatunki i napędzają kulturę - w tym 808, 909, 707 i 606. To nie są paczki sampli ani tanie podróbki - to żywe, oddychające repliki, które brzmią i zachowują się tak samo jak ich stare odpowiedniki. Idąc dalej, możesz mieszać i dopasowywać te dźwięki z gotowymi i unikalnymi samplami oraz futurystycznymi tonami FM, tworząc egzotyczne zestawy hybrydowe, które odzwierciedlają twój wyjątkowy gust i styl.

Złoty standard w programowaniu perkusji.

Brzmienie dzisiejszej muzyki wiele zawdzięcza klasycznemu sekwencerowi krokowemu - zwłaszcza wariacji „TR-REC”, które można znaleźć we wczesnych automatach perkusyjnych Roland. TR-6S wykorzystuje to samo wypróbowane i sprawdzone podejście wzbogacone o nagrywanie w czasie rzeczywistym i nowoczesne funkcje, takie jak pod-kroki dla części rytmicznych i nagrywanie ruchu dla poruszających się rytmów.

Pozytywne efekty.

Stwórz moc, przestrzeń, ciepło lub cierpkość dzięki zbiorowi wysokiej jakości efektów w TR-6S. Podstawowe kompresory i korektory są na wyciągnięcie ręki, a także bogate efekty pogłosu, opóźnienia i modulacji. Przekrocz granice swojej kreatywności dzięki filtrom, LFO i nowym szalonym efektom, które wywołują dźwiękowy chaos.

Wygoda i elastyczność.

TR-6S to także wysokiej jakości interfejs USB audio/MIDI idealny do mobilnych lub minimalistycznych konfiguracji. Pasuje nawet do najmniejszych przestrzeni studyjnych lub zestawów na żywo, więc możesz wszędzie tworzyć muzykę gdy tylko nadejdzie inspiracja.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter