×

ROLAND MC-707 GROOVEBOX


» przeczytaj wszystkie opinie

GROOVEBOX MC-707 ma wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć utwór lub wystąpić na żywo, bez komputera. Zanurz się w ośmiościeżkowym nagrywaniu, sekwencerze, samplowaniu, graj na syntezatorach i korzystaj z efektów, a także daj się zachwycić gotowymi barwami, pętlami i frazami.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

4 839,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Zaloguj się
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957054514112

GROOVEBOX MC-707 ma wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć utwór lub wystąpić na żywo, bez komputera. Zanurz się w ośmiościeżkowym nagrywaniu, sekwencerze, samplowaniu, graj na syntezatorach i korzystaj z efektów, a także daj się zachwycić gotowymi barwami, pętlami i frazami.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Mega micro composer.

Ten nowoczesny GROOVEBOX daje Ci mnóstwo możliwości w jednym urządzeniu. Jest łatwy w użytkowaniu, zawsze gotowy do stworzenia czegoś nowego. Skomponuj z wyselekcjonowanej kolekcji wbudowanych brzmień, bitów i fraz, wszystkie zostały opracowane przez uznanych artystów i projektantów dźwięku. Poznaj instrument, na którym możesz dowolnie łączyć pętle i pojedyncze fragmenty z melodycznymi frazami, w tym własnymi sekwencjami MIDI i importowanymi nagraniami audio. Nagrywaj i wyzwalaj dźwięki, ponownie je aranżuj i sampluj, automatycznie nagrywaj, spraw, żeby brzmiały świetnie, dzięki efektom.

Osiem ścieżek do sekwencjonowania opartego na klipach

Ośmiościeżkowy sekwencer w MC-707 pozwala na płynną produkcję współczesnych stylów muzycznych opierających się o elektronikę. Sekwencer krokowy TR-REC jest identyczny jak w klasycznych automatach perkusyjnych Rolanda, perfekcyjny do szybkiego tworzenia partii rytmicznych. Posiada również 16 bardzo czułych padów do grania lub sekwencjonowania partii perkusji, melodycznych linii basowych lub progresji polifonicznych akordów. Sekwencer, oprócz nut, zapamiętuje również ruchy pokręteł. Pozwala to tworzyć dramatyczne, ewoluujące efekty, takie jak głęboki pogłos na brzmieniu typu clap, wolne zmiany filtracji i wiele więcej.

Głęboka synteza.

MC-707 posiada nasz najnowszy silnik brzmieniowy, który łączy syntezę Virtual Analog z nowoczesnym PCM. Jest bardzo wszechstronny i pozwala na zagłębienie się w możliwościach brzmieniowych. Posiada brzmienie legendarnego automatu perkusyjnego Rolanda oraz syntezatorów, które tworzyły muzykę elektroniczną - w tym TR-808, TR-909, TB-303, JUNO-106 oraz SH-101. Jednak MC-707 jest też przyszłościowy, współczesne cyfrowe i hybrydowe barwy są idealne do stworzenia klasyków przyszłości – już dziś.

Nagrywaj, sampluj, poprawiaj, zmieniaj.

Poza silnikiem syntezy MC-707 posiada również sampler z możliwością natychmiastowej rejestracji, który synchronizuje się z tempem twojego projektu. Nagrywaj wokal lub partie instrumentalne, importuj brzmienia z własnych bibliotek, sekwencjonuj, triggeruj frazy, pojedyncze fragmenty i pętle. Możesz również modyfikować sample poprzez przycinanie lub odtwarzanie odwrotnie - z inspiracją i precyzją, którą da tylko kontrola własnymi rękami.

Efekty studyjnej jakości.

Szeroki wybór efektów w MC-707 pozwoli w pełni dopracować Twoją muzykę. Każda ścieżka posiada niezależny procesor efektów z wieloma wariantami. Efekt chorus doda głębi do padów i innych brzmień syntetycznych. Efekty opóźniające i pogłos mogą tworzyć narastające barwy przestrzenne i ożywić delikatne sekwencje. Przestery i symulacja wzmacniaczy doda syntezatorom, gitarom, perkusji i innym „ziarna” i intensywności. Możesz przepuścić cały Twój miks przez efekty master, takie jak filtry, bit-crusher oraz kompresor grupowy, który sklei wszystko w całość.

Poręczna kontrola.

Wyposażony w dużą ilość elementów sterujących MC-707 pozwala kształtować Twoją muzykę na różne sposoby. Suwaki dla każdej ścieżki umożliwiają natychmiastowe miksowanie i aranżowanie części, a do potencjometrów można przypisać dowolny parametr potrzebny w danym momencie. Możesz nawet nagrywać ruchy potencjometrów, które później są odtwarzane automatycznie. 2X8 padów doskonale nadaje się nie tylko do grania na perkusji - możesz szybko wprowadzać melodię i akordy, a także uruchamiać klipy audio i MIDI.

Współpraca z komputerem.

Dzięki zaawansowanym funkcjom interfejsu audio USB MC-707 sprawdzi się w dowolnej konfiguracji produkcyjnej opartej również o komputer. Możesz nagrywać osiem ścieżek do Twojego programu DAW i dokończyć w nim swoje utwory. Możesz również samplować dźwięki z DAW, aby wgrać podkład lub dźwięk z ulubionego syntezatora i wykorzystać podczas występu na żywo.

Rozszerz brzmienia, pętle i frazy.

MC-707 to rozszerzalne urządzenie, które nigdy nie straci na aktualności. Bądź na czasie z nowymi pętlami, pojedynczymi samplami, frazami i nowymi brzmieniami syntezatorów – dostępnymi online.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter